Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] - Jak Podmienic Muzykę W Music.Pk2.


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podmiana muzyki w music.pk2

Administracja nie odpowiada za jakiekolwiek bany/blokady kąta.Robisz na własną odpowiedzialność.

1.Potrzebny jest nam program:

To jest ukryta treść, proszę

A także:

To jest ukryta treść, proszę

2.Ściągamy OGG CONVERTER jak ściągniemy instalujemy.

3.Konwertujemy nasz plik muzyki do .OGG Potem nazywamy według swojego upodobania (tak jak nazwiesz tam będzie grała):

To jest ukryta treść, proszę

4.Najlepiej zrobić kopie pliku music.pk2 jak by coś poszło nie tak.Otwieramy nasz plik music.pk2 za pomocą Pk2Editor File -> Open -> i tu nasz pik miusic.pk2.Naciskamy na Select File w utomatic Single File Update..Wybieramy nasz plik muzyczny z .OGG.Klikamy na Import.Teraz nasze zmienione music.pk2 zapisujemy w folderze z grą.Następnie wyłączamy program.

5.Jeżeli chcecie pozamieniać muzykę z silka to robimy to tak:

*Usuwamy nazwe docelową.

*I nazywamy tak jaką chcemy mieć muzykę.(np. chcemy zamienić muzyczke z konstantynopolu na tą z samarkand. Więc usuwamy easterneurope_town ,tworzymy duplikat pliku centralasia_town.ogg i zmieniamy nazwę (kopii) na easterneurope_town.

6.Zamykamy program.

 

WAŻNE:

*Pamiętaj, aby zamknąć program przed wejśćiem do gry.

*Rób zawsze kopie zapasowe piku.

Informacje wziąłem z innego forum, starałem się pisać wszystko na nowo.

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...