Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Drop kluczy i skrzyń po banie


Aluminiowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem ponieważ grałem normala 4 polaków mnie prowokowało (premade) i mnie zreportowali za flame ... Dostałem bana na 10 gier,wszystkie wygrałem no i problem jest taki że mi piszę po meczu że nie mam możliwości dostawania kluczy/skrzyń ze względu na mojego bana który już wygasł :/ Pytanie moje brzmi czy będę miał kiedyś jeszcze możliwość dostać coś na tym koncie?W sensie że klucze/skrzynie po meczu

Opublikowano

ale na 100 %?Bo mnie to denerwuje ze względu na to że sporo gram xD

 

 

Wygrałem przed chwilą mecz to jest ta informacja ;)

 

 

W wyniku wcześniejszych ograniczeń otrzymywanych za swoje zachowanie nie masz możliwości zdobywania łupów.

Opublikowano

ale na 100 %?Bo mnie to denerwuje ze względu na to że sporo gram xD

 

 

Wygrałem przed chwilą mecz to jest ta informacja ;)

 

 

W wyniku wcześniejszych ograniczeń otrzymywanych za swoje zachowanie nie masz możliwości zdobywania łupów.

to nie dziala ze po ilus grach nei bedziesz mial tego ograniczenia mial. Mialem juz kilka razy chat restricta na koncie i one mija po kilku dniach z mojego doswiadczenia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...