Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor nie pokazuje obrazu przy podłączonej klawiaturze


Kicknijmnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Kupilem niedawno nowy komputer. Jest on bez systemu. System chcialem zainstalowac, ale pojawil sie problem...

Moj monitor nie pokaze ekranu jesli nie wykryje, ze jest podlaczona do komputera klawiatura/myszka (zauwazylem kiedys z obserwacji). Niestety kiedy podepne te osprzety do komputera to nie dzialaja one (myszka zawsze od razu po podlaczeniu do laptopa sie swieci, a na klawiaturze po wlaczeniu Caps Locka tez swieci sie lampka, a tu nic). Probowalem podlaczyc komputer i wyswietlic to wszystko na laptopie, ale ciagle jest tylko czarny ekran. Monitor jest sprawny, bo podlaczylem do laptopa i dziala bez zarzutow.

9YbAX2Z.png
Opublikowano

To podepnij pod tv, albo znajdź klawiaturę na złącze ps2.

Znalazlem przejsciowke USB-PS2, podlaczylem klawiature to tylko na sekunde zapalaja sie wszystkie lampki na klawiaturze i nadal ona nie dziala

 

Podlaczylem tez sam zasilacz i komputer do TV i jest tylko czarny ekran i po chwili brak sygnalu

9YbAX2Z.png
Opublikowano

Gdy wlaczam komputer dioda obok "ez debuger led" swieci sie na czerwono obok napisu DRAM.

Znajomy napisal, ze procesor nie jest kompatybilny z plyta glowna i musze zaktualizowac biosa posiadajac inny procesor. To mozliwe? Procesor to Intel g4560, a plyta Płyta główna MSI H110M PRO-D, H110, DDR4, SATA3, USB 3.1, mATX (7996-019R)

9YbAX2Z.png
Opublikowano

No to jak nie masz zaktualizowanego uefi, to pod tym cepem Ci nie ruszy. Albo odeślesz do serwisu, żeby Ci wgrali najnowszy, albo musisz znaleźć jakiegoś cepa na skylake i zaktualizować go.

436951440626370320491.png

Opublikowano

No to jak nie masz zaktualizowanego uefi, to pod tym cepem Ci nie ruszy. Albo odeślesz do serwisu, żeby Ci wgrali najnowszy, albo musisz znaleźć jakiegoś cepa na skylake i zaktualizować go.

A da sie jakos upewnic, ze to na pewno o to chodzi? Nie mam pojecia czy to jest zaktualizowane czy nie
9YbAX2Z.png
Opublikowano

 

No to jak nie masz zaktualizowanego uefi, to pod tym cepem Ci nie ruszy. Albo odeślesz do serwisu, żeby Ci wgrali najnowszy, albo musisz znaleźć jakiegoś cepa na skylake i zaktualizować go.

A da sie jakos upewnic, ze to na pewno o to chodzi? Nie mam pojecia czy to jest zaktualizowane czy nie

 

 

Bez włożenia innego sprzętu - nie. Zresztą nawet jeśli to nie to, to i tak komputer by się nie uruchomił z tym prockiem bez najnowszego BIOS'u, więc trzeba to zrobić.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

 

No to jak nie masz zaktualizowanego uefi, to pod tym cepem Ci nie ruszy. Albo odeślesz do serwisu, żeby Ci wgrali najnowszy, albo musisz znaleźć jakiegoś cepa na skylake i zaktualizować go.

A da sie jakos upewnic, ze to na pewno o to chodzi? Nie mam pojecia czy to jest zaktualizowane czy nie

 

Podłącz do mobo brzęczyk (pipczyk, głośniczek, to co tak pipczy podczas POSTu) i sprawdź ile razy zapipczy i poszukaj na necie czego to jest błąd, o testerze płyt głównych pod pcie nie mówię, bo raczej w domu nie masz, możesz też spróbować odpalić go na integrz, albo bez procesora i sprawdzić czy coś pójdzie. Ale jak nie masz najnowszego biosu wgranego, to i tak nie zadziała.

436951440626370320491.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...