Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienic mape w demku?


TheDarkRider

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka ostatnio oglądałem ciekawy movie z csgo to: https://www.youtube.com/watch?v=n3yOzH6Scew

i jestem ciekaw jak można zmienić mape w demku, widze ze w niektórych editach jest to dość popularne.

Szukasz kogoś kto wykona grafikę, logo do drużyny esportowej? 


Napisz do mnie postaram się wykonać prace jak najlepiej.


Aktualnie nie mam czasu na wykonywanie grafik.

Opublikowano

Całość została nagrana w zwykłym CS:GO, następnie przy użyciu programu "HLAE"  doprawiona o dowolne ruchy kamery. Użyli programu "Blender" do moddelingu, a sekwencje dopasowali w Cinema4D. I gotowy film zaimportowali do Unreal Engine 4. Potem efekty post-procesowe dodali w Adobe After Effects.

Ewentualne niedociągnięcia poprawione przy użyciu Sony Vegas. 

 

Więcej o tym przeczytasz tutaj: http://szopgracz.eu/2016/12/csgo-na-unreal-engine-4-fanowski-film-podbija-siec/

Opublikowano

Całość została nagrana w zwykłym CS:GO, następnie przy użyciu programu "HLAE"  doprawiona o dowolne ruchy kamery. Użyli programu "Blender" do moddelingu, a sekwencje dopasowali w Cinema4D. I gotowy film zaimportowali do Unreal Engine 4. Potem efekty post-procesowe dodali w Adobe After Effects.

Ewentualne niedociągnięcia poprawione przy użyciu Sony Vegas. 

 

Więcej o tym przeczytasz tutaj: http://szopgracz.eu/2016/12/csgo-na-unreal-engine-4-fanowski-film-podbija-siec/

Wiesz może coś o tym importowaniu filmu do unreal?

Szukasz kogoś kto wykona grafikę, logo do drużyny esportowej? 


Napisz do mnie postaram się wykonać prace jak najlepiej.


Aktualnie nie mam czasu na wykonywanie grafik.

Opublikowano

 

Całość została nagrana w zwykłym CS:GO, następnie przy użyciu programu "HLAE"  doprawiona o dowolne ruchy kamery. Użyli programu "Blender" do moddelingu, a sekwencje dopasowali w Cinema4D. I gotowy film zaimportowali do Unreal Engine 4. Potem efekty post-procesowe dodali w Adobe After Effects.

Ewentualne niedociągnięcia poprawione przy użyciu Sony Vegas. 

 

Więcej o tym przeczytasz tutaj: http://szopgracz.eu/2016/12/csgo-na-unreal-engine-4-fanowski-film-podbija-siec/

Wiesz może coś o tym importowaniu filmu do unreal?

 

Nigdy tego nie robiłem. Nie wiem nawet jak to zrobić :)

Opublikowano

Ktoś się może orientuje w tych sprawach, jak zaimportować demko z csa do cinema i zrobić ciekawe efekty, po czym wrzucić do ue4?

Szukasz kogoś kto wykona grafikę, logo do drużyny esportowej? 


Napisz do mnie postaram się wykonać prace jak najlepiej.


Aktualnie nie mam czasu na wykonywanie grafik.

Opublikowano

#REF

Szukasz kogoś kto wykona grafikę, logo do drużyny esportowej? 


Napisz do mnie postaram się wykonać prace jak najlepiej.


Aktualnie nie mam czasu na wykonywanie grafik.

Opublikowano

Nie znajdziesz tutaj odpowiedzi, szukaj na angielskich forach, czy angielskich poradników. Nikt ci nie poświęci kilkudziesięciu minut na tłumaczenie czegoś. Naucz się sam metodą prób i błędów. To nie jest takie chop siup.. nie dostaniesz instrukcji krok po roku jak coś zrobić. Tego się w jeden dzień nie nauczysz, film na takim poziomie to efekt pracy kilku osób, które mają bardzo dużą wiedzę w temacie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...