Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Riven czy GP?


sh0keN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja preferuje decyzje czym ci się lepiej gra tym graj. Goldy to nie jest aż taki duży poziom gdzie postacie odgrywają ważną role da się wygrać wszystkim. No ale skoro pytasz to ci doradzę i moim zdaniem GP jest lepszy robi wiele dla drużyny jeśli nastakuje ulta itp. A riven to postać która jest dosyć ,,crazy'' i jesli przeciwny team ma dużo stunów to jest bezuzyteczna ;).

Opublikowano

Riven jest bardzo mocnym championem zadającym ogromny dmg. Linia jest zazwyczaj bardzo łatwa a w teamfighcie wystarczy jeden flash żeby go wygrać.

Gangplank dobrze spisuje się na linii jeżeli gra przeciwko tankom które nie zadają dużych obrażeń, ponieważ jest strasznie squishy. Również potrafi wycarry'ować grę, nawet jeśli przegrał linie (ale team musi być w miarę ogarnięty).

 

Na Twoim miejscu wybrałbym Riven :P.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...