Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Jest jakiś exploit ze znaczną przewagą ? (BOL,L#,GOS,EB)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pewno jakieś są ale niepubliczne. Nawet taki exploit do Gravesa na 0 CD na E wyszedł na światło dzienne po sporym czasie.. Ludzie tym się bawili ponoć miesiącami, a jak udostępnili publicznie to exploit wytrzymał coś koło tygodnia. 

Opublikowano

Na pewno jakieś są ale niepubliczne. Nawet taki exploit do Gravesa na 0 CD na E wyszedł na światło dzienne po sporym czasie.. Ludzie tym się bawili ponoć miesiącami, a jak udostępnili publicznie to exploit wytrzymał coś koło tygodnia. 

O boże jak zamkną tego L# to ja sobie nie wyobrażam grać na elobuddy który nie unika skili :/

Opublikowano

 

Na pewno jakieś są ale niepubliczne. Nawet taki exploit do Gravesa na 0 CD na E wyszedł na światło dzienne po sporym czasie.. Ludzie tym się bawili ponoć miesiącami, a jak udostępnili publicznie to exploit wytrzymał coś koło tygodnia. 

O boże jak zamkną tego L# to ja sobie nie wyobrażam grać na elobuddy który nie unika skili :/

 

??

exploit polega na wykorzystaniu błedów gry/słabych zabezpieczeń, jak wspomniane 0 cd na e gravesa i zwykle rito po dostrzeżeniu ich, dosyć szybko je łata.

L#, elobuddy itp. to cheaty które automatyzują jakieś czynności i rito nie może z nimi nic zrobić, bo nie wykorzystują żadnych luk.

Tak więc L# dopóki twórcy nie anulują projektu, nie zniknie nagle ;)

Opublikowano

 

 

Na pewno jakieś są ale niepubliczne. Nawet taki exploit do Gravesa na 0 CD na E wyszedł na światło dzienne po sporym czasie.. Ludzie tym się bawili ponoć miesiącami, a jak udostępnili publicznie to exploit wytrzymał coś koło tygodnia. 

O boże jak zamkną tego L# to ja sobie nie wyobrażam grać na elobuddy który nie unika skili :/

 

??

exploit polega na wykorzystaniu błedów gry/słabych zabezpieczeń, jak wspomniane 0 cd na e gravesa i zwykle rito po dostrzeżeniu ich, dosyć szybko je łata.

L#, elobuddy itp. to cheaty które automatyzują jakieś czynności i rito nie może z nimi nic zrobić, bo nie wykorzystują żadnych luk.

Tak więc L# dopóki twórcy nie anulują projektu, nie zniknie nagle ;)

 

Wiesz, że L# zamykają 28 lutego?

Opublikowano

 

 

 

Na pewno jakieś są ale niepubliczne. Nawet taki exploit do Gravesa na 0 CD na E wyszedł na światło dzienne po sporym czasie.. Ludzie tym się bawili ponoć miesiącami, a jak udostępnili publicznie to exploit wytrzymał coś koło tygodnia. 

O boże jak zamkną tego L# to ja sobie nie wyobrażam grać na elobuddy który nie unika skili :/

 

??

exploit polega na wykorzystaniu błedów gry/słabych zabezpieczeń, jak wspomniane 0 cd na e gravesa i zwykle rito po dostrzeżeniu ich, dosyć szybko je łata.

L#, elobuddy itp. to cheaty które automatyzują jakieś czynności i rito nie może z nimi nic zrobić, bo nie wykorzystują żadnych luk.

Tak więc L# dopóki twórcy nie anulują projektu, nie zniknie nagle ;)

 

Wiesz, że L# zamykają 28 lutego?

 

Wiem, ale za bardzo nie zmienia to sensu mojej wypowiedzi ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...