Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o pomoc w queście " Let's Go to the underground training field "


Navarona1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo proszę o pomoc przy queście  " Let's Go to the underground training field " ! Jest to quest, który podobno postać może zrobic, kiedy ma lvl od 1 do 10. Próbowałam zrobić ten quest, ale za każdym razem kiedy wchodze po podziemi ( uczę sie wcześniej umiejetności, które przydzieliła mi wcześniej gra ) walczę z 2 mobkami, im w ogóle nie ubywa zycia, wale w nich ciagle bronią i nic ! Co robić, co jest nie tak ?? Gram Czarnym  ( czy tam Ciemnym ) Elfem i mam poziom 9. Gram mieczem, bo takowy przydzieliła mi wczesniej gra.  

 

Po nastepne nie moge przenieść ikonki miecza z umiejetności Przeciez te mobki powinny byc łatwe, ja ich bije mieczem, tym dwóm ( bo atakuja mnie jednocześnie ) mobkom, owszem lecą jakies cyferki, ale nie mogę ich zabić.  Klikam w te mobki ciągle, a im nie ubywa zycia !!

 

Po nastepne pytanie - żaden NPC nie chce mi dac żadnego questu na mobki, podobno baba w Gracery Sklepie miała dawać quest na mobki ( za tysiaka ) i facet , tudziez Strażnik przy bramie miał mi dać quest na mobki, a jak do nich podchodzę to gadają cos o niewystarczającym poziomie, czy innym NPC, ( nie znam sie, nie umiem za bardzo po angielsku ), jaki trzeba miec lvl, żeby ostać quest od kogoś na mobki ?? W ogóle nikt nie chce mi dac jakiegokolwiek questu, poza tą Shannon czy jak jej tam ( ta od tych podziemi ). 

 

I jak tam zarobic kase na cokolwiek ? Zwykły element zbroi jest bodajże po 194 tej ich waluty, przeciez skoro z 1 mobka wypada 1 pieniążek to będę tak zbierała przez rok tamta walutę.

 

Po nastepne gdzie można konkretnie kupić tą runę przenosząca i jak sie nazywa po angielsku ?? I  gdzie można kupić to cos co sprawia że sie regeneruję, gdy zabraknie mi życia ( i jak to sie nazywa po angielsku ). Jak będe miała 10 lvl, to bez tego nie dam rady wrócić do wioski...

 

Czy w tej grze jest w ogóle język polski ? Wiem, że kiedyś był.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...