Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Black Market] Nowe Działy + Kategoria


Black Market  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz taki dzia??

    • Tak
      7
    • Nie
      1
    • Nie mam zdania
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Chciałbym by wprowadzono w życie MPC działy Black Market, czyli jak sama nazwa wskazuje działy z czarnym rynkiem.

 

Handel yangami, postaciami, przedmiotami itd. za wirtualne pieniądze w grze lub wymiana.

Działy "Black Market" trzeba by wdrożyć w każdy dział, a następnie dodać nową kategorię na forum i dodać odnośniki do Marketów.

 

Miałoby to wyglądać mniej więcej jak na niemieckim forum:

To jest ukryta treść, proszę

 

Jeśli jesteś za, to zagłosuj!

 

Czekam również na odpowiedź administracji :)

 

PS: Jeśli głosujecie to prosiłbym również o wypowiadanie się w tej kwestii.

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Ja osobiście jestem na Nie , ponieważ wiele osób by okradało mniej rozeznanych w metinie a później by był wielki Chaos do Administratorów i Glob Moderatorów " Zbanujcie go , okradł mnie " itp...

Przez to mogły by takie osoby odwdzięczyć się spamowaniem na forum itp.. kto wie co by im przyszło na myśl....

Chociaż ten temat był poruszano dość sporo razy , jak pamiętam mou itp nie wyrazili zgody ....

 

Tyle z mojej strony , pozdrawiam Dawmar37

Opublikowano

Tylko największym problemem byłoby oszukiwanie.

Myślę nad dostępem od X postów.

 

Np 100.

Neo zazwyczaj mają mało postów więc raczej oszustów być nie powinno, ale normalni też czasem są oszustami ;<

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Opublikowano

Tylko największym problemem byłoby oszukiwanie.

Myślę nad dostępem od X postów.

 

Np 100.

Neo zazwyczaj mają mało postów więc raczej oszustów być nie powinno, ale normalni też czasem są oszustami ;<

 

To według mnie doskonała propozycja.

Owszem są wyjątki, lecz od określonej ilości postów jest ich coraz mniej ;)

Don't feed trolls ;]

Admin Cienia
Opublikowano

Przecież już z 2 miesiące temu składałem te propozycje, jak widzisz nie wypaliło. ;)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Proejkt istnieje tyle ze jest uspiony ;) ale w kazdej chwili moze sie pojawic ;)

 

 

BM mial zasade ze wszystkie transkacje odbywaja sie poprzez allegro ;)

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...