Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam jakiejś fajnej strzelanki na nudne wieczory


Gnieworz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takiej w której można sobie eksplorować mapę i satysfakcjonująco masakrować przeciwników z jakichś dwururek itd.

Far cry jakoś mnie nie wciągnął... Wszystkie mechanizmy były jakieś takie za bardzo oczywiste i uproszczone... Takie... Smooth...

No i odpada call of duty... Każda część przechodzę za 1-2 posiedzeniami, poza tym nie chce aż tak dynamicznej gry

Opublikowano

Seria Just Cause może przypaść ci do gustu, w szczególności druga część. W Mount & Blade: Ogniem i Mieczem dodali możliwość strzelania z pistoletów i różnych starych karabinów, ale to są klimaty bardziej historyczne - jednakże polecam sprawdzić, może ci się spodoba

Opublikowano

"Eksplorować mapę", czyli chyba szukasz czegoś z względnie otwartym światem.

  • Mass Effect
  • Fallout
  • GR Wildlands (jak wyjdzie)
Opublikowano

zastanawiam się nad falloutem ale raz odbiłem się od 4 i nie chce narazie do niej wracać

dałoby się skompletować jakieś fajne mody graficzne dla trójki albo new vegas żeby to jakoś wyglądało no i którą z tych gierek najlepiej wybrać? nigdy nie grałem w fallouty tylko ten raz przez 10 min w 4

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...