Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wysłać paczkę z Niemiec do Polski?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym wysłać paczkę komuś z Niemiec do Polski ale kompletnie nie wiem jak, nie znam języka dlatego poczta niemiecka nie wchodzi w grę..

Paczkę muszę wysłać już najlepiej we wtorek.

Nie mam również żadnych kartonów aby to zapakować a kupić też nie kupię na poczcie bo nie znam języka xD

 

Pomocy.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Co do kartonów, po angielsku się nie dogadasz? Ewentualnie jakiś tłumacz gugyl + zapisz na kartce, i wsio. Trza kombinować.

Opublikowano

filipek, wez nie pierdol, reka pani/panu na poczcie pokazesz ze chcesz paczke kurde a wypelnisz z google tlumaczem

Dokładnie. Do tego jeszcze można pokazać polską flagę i będzie wiadomo gdzie wysłać.

I myślę, że jest szansa na to, że któryś z pracowników poczty będzie Polakiem.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Odtwórz sobie kilka lekcji języka zamiast smarować tutaj kilkanaście tematów dziennie.

Na pocztach i w urzędach ludzie mają problem z angielskim, czego doświadczyłem na własnej skórze np. próbując wyjaśnić kwestie mandatu.
Szybciej dogadałem się po angielsku w Niemieckim hotelu niż na poczcie.

A jak do tego czasu nie opanujesz "szprechania" to polecam TNT albo jakiś serwis tego pokroju :

 

 https://allekurier.pl/nadaj/?partner=adwords&gclid=Cj0KEQiAt9vEBRDQmPSow-q5gs8BEiQAaWSEDnG6v8vjj18FOyuIMtVH0oNBDkPnZK1rv9aONoKDOOUaAqfF8P8HAQ

f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...