Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie można niszczyć bloków na cuboidzie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
[06:59:08 INFO]: ══════════════ Region Info ══════════════

Region: spawn (type=cuboid, priority=0)

Flags: other-explosion: DENY, use: ALLOW, mob-damage: DENY, enderman-grief: DENY, pvp: DENY, creeper-explosion: DENY, entity-item-frame-destroy: DENY, chest-access: ALLOW, entity-painting-destroy: DENY, fall-damage: DENY

Owners: (none)

Members: (none)

Bounds: (596,0,145) -> (692,255,244)

Any names suffixed by * are 'last seen names' and may not be up to date.

Opublikowano

To takie proste!

1. Usun cuboida.

2. Zaznacz wandem cuboida

3. Nastepnie wpisz //expand vert

4. Wpisz /rg define {NAZWA}

GOTOWE!

EDIT: Nie dodales expanda wtedy cuboid jest tylko na jeden blok.

Szukasz taniego, szybkiego, stabilnego i przede wszystkim wytrzymałego serwera gier / VPS?

Discord: AidisProPlayer#4324

Opublikowano

To tak:

1. Pisząc w ten sposób sprawiasz wrażenie wieśniaka z podstawówki.

2. Jak ty sobie cuboida nie potrafisz zabezpieczyć to skończ z tworzeniem serwerów.

3. Zaznacz wandem obszar który chcesz zabezpieczyć.

4. Wpisz /rg define nowyCuboid

5. GOTOWE! Teraz leć na korki z polskiego. :)

 

Aha i co do @up to expanda nie musisz robić jak zaznaczyłeś obszar od 0y do 256y. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...