Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze metody na uniknięcie bana (ExileBuddy)


mix091

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej wszystkim,

 

Są tutaj osoby bocące coś bardziej na poważnie? Ostatni było trochę ban-wave'ów (w sumie jak zawsze pod koniec ligi) i tak się zastanawiam jakie macie metody żeby nie dać się złapać? Używacie vpnów, tunelowania ssh dla każdego klienta gry aby mieć inny adres IP, czy może puszczacie wszystkie kontami z jednego publicznego adresu IP? Bocicie po więcej niż 12 godzin, czy może mniej? Jedno konto czy dziesięć? Jakieś maszyny virtualne czy wszystko bezpośrednio z fizycznego pcta? Jak to u was wygląda?

Zachęcam do dyskusji i wymiany doświadczeń związanych z boceniem ;)

Opublikowano

Tak mysle i myśle ...

Bany są na IP czy konto? 

 

Bocił ktoś na lvl 70-90 ?

Najlepszy build pod bota ?

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Tak mysle i myśle ...

Bany są na IP czy konto? 

 

Bocił ktoś na lvl 70-90 ?

Najlepszy build pod bota ?

Bany sa generalnie na konto.

Boce co lige po 12 kont+ praktycznie zawsze 89++.

Co do buildu to chyba aktualnie spark templar wymiata.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

 

Tak mysle i myśle ...

Bany są na IP czy konto? 

 

Bocił ktoś na lvl 70-90 ?

Najlepszy build pod bota ?

Bany sa generalnie na konto.

Boce co lige po 12 kont+ praktycznie zawsze 89++.

Co do buildu to chyba aktualnie spark templar wymiata.

 

Nie chciałbyś się podzielić swoimi sekretami, jak unikać banów? jestem skłonny potencjalnie zapłacić - jak coś odezwij się na PM

Opublikowano

Aktualnie największy problem jest z nowymi kontami. O ile moje stare konta mają się dobrze, to ciężko jest przekroczyć na nowym koncie więcej niż 10 dni /played.

O ile ze starymi kontami mam sytuacje "opanowaną" i wiem jak nie dać się zbanować, to na nowych kontach jeszcze nie udało mi się tego rozkminić.

Same vpny/tunele ssh dla każdego klienta gry + ochrona przed z czytywaniem informacji o interfejsach sieciowych (mac, ip itp.) to niestety za mało przy świeżych kontach.

Sama konfiguracja bota (różne rutyny do lvlowania, wykonywanie losowe questy itp.) też, że tak powiem nie są zbyt skuteczne. Czas online postaci w ciągu dnia, też wydaje się nie mieć znaczenia.

Mam aktualnie pewną teorię dotycząca banowani nowych kont, która po pierwszych testach wydaję się być trafna, ale muszę to jeszcze dokładnie przetestować.

Jak macie jakieś pomysły to zapraszam do dyskusji ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...