Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zagrałbyś na takim serwerze?(Hamachi)


VVDreaM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj drogi graczu zagrałbyś na serwerze Hamachi Typ Easy 250 max lvl ?


Pytam ponieważ zauważyłem iż nie ma żadnego serwera na hamachi sam mam do metina sentyment który wraca zawsze nigdy nie kończe grać na dłuzej niż 6 mies :D


Dlaczego Hamachi? Odpowiem : Ponieważ skoro większość z was nie gra na typowym kotlecie od Janusza i i tak nie zagra to chce przywołać stare czasy kiedy graliśmy w metina hamachi :)


Kto wie o co chodzi zna ten Klimat myślę że zrozumie moją wypowiedz reszta w pewnym czasie^^


Tak serwer byłby na Gotowcu Lecz czy to od tego zalezy K***a mać  że nie zagracie skoro tak to dlaczego hejtujesz skoro i tak nie zagrasz???? 


Według mnie brakuje teraz takiego starego Privka "z Pierdolnieciem na 100%"


Parametry kompa : Z*******y Komputer bez problemów utrzyma sporą liczbe graczy na która czeka wiele konkursów :)


Czy zagrasz czy nie to szacun za to że przeczytałeś to do końca


DreaM Pozdrawiam 


 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...