Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o serwerze postawionym na wersji 1.5.2?


Ruklux

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

planuję uruchomić serwer survival minecraft na wersje 1.5.2 i mam do was kilka pytań:

 

1: czy 1.5.2 to dobry wybór ?

2: na jakiej wersji serwera gra najwięcej osób

3: kopanie Stone gdzieś na świecie czy kopalnie/stowniarki

4: jaki hosting polecacie

5: podajcie w komentarzach co najbardziej przyciąga graczy na serwer.

 

 

z góry dziękuje za odpowiedź :)

eJwLLi0qy0zMUbBScM_MSclMBTJ8SpOzK51y8pOz
Opublikowano

Ja uważam że to spaczony pomysł i mija się z sensem.

 

Gracze którzy kiedyś wypełniali serwery 1.5.2 odeszli,

nie uda ci się idealnie skopiować atmosfery z tamtych czasów.

bo bez tych rzeczy to nie będzie to samo, uwierz mi.

 

wg. strony mcstats i mojej wyobraźni to na wersji 1.8.8 lub 1.11/2 gra najwięcej graczy.

 

gracze znienawidzili dropu ze stone, zrób normalny drop ( tak będzie dobrze )

 

na pukawce zachęcali mnie do zmiany hostingu, więc nie wiem czy ich polecić.

bierz lvl up ( za 20zł masz serwer który utrzyma na spokojnie 50 graczy bez spadku tps przy dobrej konfiguracji )

 

najbardziej na serwer przyciąga graczy reklama, najlepiej taka u znanego youtubera

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...