Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gra crashuje w fazie lotu spadochronem


Dawid-Axe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam odinstalowałem  gre pobrałem  na nowo i teraz  mi  długo  ląduje  do  gry. Gdy  załaduje   i chce zagrac po odliczaniu  kolejki jak mam juz spadać na spadochronie  wywala  mnie  z  gry  wie kotos   jak  to  naprawic ?

"Ave Ja"

Opublikowano

Użyj tych ustawień i sprawdź czy da się wejść do gry:

[Display]
FullscreenRefresh=0
Maximized=0
FullscreenWidth=1366
FullscreenHeight=768
WindowedWidth=1366
WindowedHeight=768
Mode=Windowed
FullscreenMode=Fullscreen
HDPixelPlus=0.750000
 
[Rendering]
EffectsQuality=1
OverallQuality=-1
TextureQuality=1
ShadowQuality=1
FloraQuality=1
RenderDistance=1138.000000
UseDepthOfField=0.000000
Gamma=0.000000
MaximumFPS=-1
UseLod0a=0
Smoothing=0
SpeedTreeLOD=0
ModelQuality=1
FogShadowsEnable=0
AO=0
InteriorLighting=0
VerticalFOV=74
LightingQuality=0
ParticleLOD=0
Opublikowano

nie pomoglo to  nic nadal gra sie długo  uruchamia itp


kiedys  gra  mi sie  uruchamiała w  pare  sekund teraz  musze  czekac ponad minute  zanim  wejdzie  do  menu głównego

"Ave Ja"

Opublikowano

1 problem  jak i teraz  mam to :

 

1.Gra do  menu samego  długo sie laduje

2. 1 mecz gdy sie  ładuje i jak juz  ma sie spadac z spadochronu zawsze wywala mnie  do  menu  głównego

3. po 2 razu   w końcu  spadam z spadochronu  gdzie  inni  juz  dawno  spadli

4. gdy mnie  zabija nie  pokazuje  sie  menu do wyjscia tylko  musze przez  menadżer  zadań  wył  gre

 

ktoś  poradzi  co sie dzieje?

 

szybciej  gra  działa  jak  należy

"Ave Ja"

Opublikowano

Ja po ostatnim patchu też mam problemy z grą. Lubi się często wyłączyć przy spadaniu lub w randomowym momencie. Przedtem wszystko działało.

Rankboosting (Sygnatura).png

Opublikowano

udało mi sie  naprawić odinstalowałem gre i stima zainstalowałem  na dysku  gdzie  jest  system i  wszystko  teraz działa  normalnie nawet  na ultra  laduje sie wszystko  w  pare  sekund.

 

Sprzet:

 

Procek: FX8350 8 rdzeni po 4.20

8GB RAM

Grafika; GTX 1070 8 GB  founders edition

Zasilacz Revolution 87+ Gold 850W

"Ave Ja"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...