Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje silnika spigot 1.7-1.11/1.10


NemiYT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jak w temacie posiadam serwer bc 1.7-1.11 ale i tak nie można wejść bo lobby jest na 1.7-1.8 a nie mogłem znaleść spigot 1.7-1.10/1.11 a ViaVersion/Protocol jest od 1.10.2 a na tą wersje nie znalazłem żadnych paczek pluginów na lobby :(.

Jeste pomocny ( ͡° ͜ʖ ͡° )

ale nie zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Opublikowano

To jak w temacie posiadam serwer bc 1.7-1.11 ale i tak nie można wejść bo lobby jest na 1.7-1.8 a nie mogłem znaleść spigot 1.7-1.10/1.11 a ViaVersion/Protocol jest od 1.10.2 a na tą wersje nie znalazłem żadnych paczek pluginów na lobby :(.

Hobby:→Hobby←
● Java

Taki z Ciebie programista java jak ze mnie budowniczy. 1.7 - 1.11 > Spigot 1.10 + ProtocolSupport. Nie polecam tej wersji 1.7 jest stare, teraz wszystkie serwery przenoszą się na 1.8 a najlepsza jest 1.11.

hex.svg

 PLAYBASE - Nowoczesna lista serwerów gier

Opublikowano

Odradzam wersje 1.7 mimo że nadal jest na niej wielu graczy. Po prostu serwer będzie lagował i będzie podatny na wiele kraszerów.

 

Opcjonalnie możesz zrobić dwa serwery do wyboru w gui.

pod hexacordem na trzecim serwerze lobby 1.7-1.11.2 paperspigot 1.11.2 + protocolsupport

https://yivesmirror.com/downloads/paperspigot
https://www.spigotmc.org/resources/protocolsupport.7201/

pierwszy to serwer 1.7-1.8 paperspigot 1.7.10

https://yivesmirror.com/downloads/paperspigot

drugi to serwer 1.8-1.11 paperspigot 1.8.8 + viaversion

https://yivesmirror.com/downloads/paperspigot
https://www.spigotmc.org/resources/viaversion.19254/

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

chodzi mi o to 

 

http://scr.hu/3dj1/kwv1r

 

dodam że serwer nie ma zablokowanej komendy /? i można sprawdzić czy viaVersion mają na serwerze czy nie i w tym wypadku jego nie posiadają to jest silnik.... ja naprzykład mam spigota na wersję od 1.7 - 1.8 i działa fajnie mogę stawiać bloki z 1.8 na 1.7... i je widać nie wiem o co chodzi ;/ POMOCY! Nie chce tego viaversion :C

 

http://scr.hu/3dj1/66xnu

 

^^

a tak wygląda kawałek logu który świadczy o tym że mogę wejść an 1.7 - 1.8 jest to sam silnik... (wspomniałem wyżej)

TheMinecraft

#LetsPlayOnceAgain

#TheMinecraft

Śledź nas na FaceBook/TheMinecraftpl!

 

 

Opublikowano

Temat do zamknięcia

Jeste pomocny ( ͡° ͜ʖ ͡° )

ale nie zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...