Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Unity 3D) Poszukuję programistów,grafików 2D oraz 3D i scenarzystów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam serdecznie

Szukam osób, chętnych do zrobienia czegoś dużego slight_smile.png?v=3 !

Od dziecka jestem fanem gier z serii Diablo, pomyślałem sobie czemu by nie zrobić gry podobnej do tej ale 

jakąś profesjonalną, a nie odgrzewać kotlety. A więc tak

Poszukuję : 

- Programistów, (koniecznie w Unity 3D)

- Grafików 2D, (Arty itp)

- Grafików 3D, (Modele postacie)

- Scenarzystów, (Historia itp)

Osoby te nie muszą być profesjonalistami, po prostu robimy to żeby zdobyć doświadczenie oraż żeby zdobyć wiedze na ten temat slight_smile.png?v=3

Wstępnie o grze moge powiedzieć że to będzie Hack n Slash, RPG z widoku izometrycznego.

Więcej do omówienia na priv.

Pozdrawiam

5755.jpg?random=575002

Opublikowano

Od złej strony się za to zabierasz. Najpierw przygotuj cały obszerny projekt gry, przeanalizuj i zaplanuj każdy szczegół, każdy model, misje, poziom - WSZYSTKO. Z gotowym projektem gry już mógłbyś szukać kogoś do pomocy, ale jeśli chodzi stworzenie tak profesjonalnej gry radzę przygotować "parę" złotych, bo nikt za darmo tego robić nie będzie. Wątpię żeby ktokolwiek się teraz do Ciebie zgłosił z dwóch powodów: podejrzewam, że masz wizję jak ta gra będzie wyglądać, ale tak naprawdę nie wiesz od czego zacząć i na czym skończyć (brak projektu), a drugi powód to brak wynagrodzenia. Oczywiście rozumiem, że szukasz ludzi, którzy zajmują się tym hobbistyczne w wolnym czasie, ale bądź co bądź czas to pieniądz i każdy chce w jakimś stopniu zarobić na tym co robi, a taka gra to nie tydzień, nie miesiąc, a nawet podejrzewam nie rok czasu tworzenia, a znacznie dłużej.

2cf6pe0.jpg


"Hmm jak by to powiedzieć... Moje pierwsze wrażenie o grupie... Nie lubię was..." - Kakashi


Opublikowano

Od złej strony się za to zabierasz. Najpierw przygotuj cały obszerny projekt gry, przeanalizuj i zaplanuj każdy szczegół, każdy model, misje, poziom - WSZYSTKO. Z gotowym projektem gry już mógłbyś szukać kogoś do pomocy, ale jeśli chodzi stworzenie tak profesjonalnej gry radzę przygotować "parę" złotych, bo nikt za darmo tego robić nie będzie. Wątpię żeby ktokolwiek się teraz do Ciebie zgłosił z dwóch powodów: podejrzewam, że masz wizję jak ta gra będzie wyglądać, ale tak naprawdę nie wiesz od czego zacząć i na czym skończyć (brak projektu), a drugi powód to brak wynagrodzenia. Oczywiście rozumiem, że szukasz ludzi, którzy zajmują się tym hobbistyczne w wolnym czasie, ale bądź co bądź czas to pieniądz i każdy chce w jakimś stopniu zarobić na tym co robi, a taka gra to nie tydzień, nie miesiąc, a nawet podejrzewam nie rok czasu tworzenia, a znacznie dłużej.

Dzięki za rade :) Też tak myśle że troche poleciałem Hop do przodu :D

5755.jpg?random=575002

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...