Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto Steam |96 GIER|CS GO: DMG 1.3K HRS|DL,COD,|


OuT24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM !!!
 
Nazwa rzeczy: Konto Steam
Metoda kontaktu: Forum
Opis rzeczy:  Konto steam zarejestrowane w 2012 roku.Zero banów dużo gier.CS GO z rangą DMG.
17 lvl profilu.

 

http://steamcommunity.com/id/OuT24
Oczekiwana/oferowana cena: Do uzgodnienia/czekam na propozycje.

Zdjęcia/inne informacje:

 

http://imgur.com/a/J1hUr

 

 

 

Mam też na sprzedaż drugie konto z samym CS RANGA MGE nic nie banowane.

Nie pisze poprawnie po Polsku.

Opublikowano

Faceit Esea nie zbanowane,na faceit troche meczyków pograłem jak miałem bana na 30 min lub 2 hrs.

 

Moge wystawić na allegro po uzgodnieniu ceny.

Nie pisze poprawnie po Polsku.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@HeXeS nie podoba się to nie kupuj nie wypowiadaj się w temacie jeśli nie chcesz złożyć oferty

Nie pisze poprawnie po Polsku.

Opublikowano

@HeXeS nie podoba się to nie kupuj nie wypowiadaj się w temacie jeśli nie chcesz złożyć oferty

Uświadamiam innym że to jest głupota. Nic złego nie robię wybacz. 

Opublikowano

@HeXeS Proszę cię jescze raz nie wypowiadaj się w tym temacie jeśli nie chcesz złożyć oferty.Jest to jedna z lepszych ofert cena zawarta w ogłoszeniu jest proponowana i jakoś nie mam ochoty przyjmować ofert jak 100zł bo to jakiś żart

Nie pisze poprawnie po Polsku.

Opublikowano

@HeXeS Proszę cię jescze raz nie wypowiadaj się w tym temacie jeśli nie chcesz złożyć oferty.Jest to jedna z lepszych ofert cena zawarta w ogłoszeniu jest proponowana i jakoś nie mam ochoty przyjmować ofert jak 100zł bo to jakiś żart

@Out24  xD  xD  xD  xD  xD  xD  xD  xD  xD  xD  xD  xD  xD  xD  :lenny:  :lenny:  :lenny:  :lenny:  :lenny:  :lenny:  :lenny:  :lenny:  :lenny:  :lenny:  :lenny:  :lenny:  :lenny:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Oferta nieaktywna od miesiąca, archiwum. Jeżeli będziesz chciał przywrócić temat, to napisz mi prywatną wiadomość lub wyślij raport.

 j

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...