Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wchodzenie na serwer z kilku wersji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zamierzam zrobić serwer na wersję 1.11 (najlepiej 1.11.2), jednak chcę aby można było na niego wejść z każdej wersji 1.11 (1.11, 1.11.1, 1.11.2) oraz najlepiej z każdej 1.10.

Chodzi mi o to żeby dało się wejść z wersji powyżej 1.10.

Podobne pytanie miałem w tym temacie: http://www.mpcforum.pl/topic/1594562-jak-zrobi%C4%87-wchodzenie-na-serwer-z-kilku-wersji/#entry13441759 , jednak przez opisane w nim sposoby da się wejść na serwer z wersji bodajże od 1.4.7 do 1.10.2 właśnie, natomiast mi chodzi przede wszystkim o to, aby serwer był na 1.11, oraz aby miał jak najwięcej przedmiotów z 1.10 i 1.11 (z tego co wiem to przy ProtocolSupport jest tak że na wersji np. 1.8 nie widać itemków z 1.10 (jeśli w ogóle są), a mi chodzi o to aby te itemki były).

Z góry dzięki! Pozdrawiam :)

Opublikowano

nie można mieć wszystkiego, z czegoś musisz zrezygnować

 

polecane prze zemnie rozwiązanie to silnik paperspigot/spigot 1.10.2 + plugin viaversion

https://yivesmirror.com/downloads/spigot
https://www.spigotmc.org/resources/viaversion.19254/

ewentualnie paperspigot/spigot latest + protocolsupport latest dev

https://yivesmirror.com/downloads/paperspigot
https://www.spigotmc.org/resources/protocolsupport.7201/

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

 

nie można mieć wszystkiego, z czegoś musisz zrezygnować

 

polecane prze zemnie rozwiązanie to silnik paperspigot/spigot 1.10.2 + plugin viaversion

https://yivesmirror.com/downloads/spigot
https://www.spigotmc.org/resources/viaversion.19254/

ewentualnie paperspigot/spigot latest + protocolsupport latest dev

https://yivesmirror.com/downloads/paperspigot
https://www.spigotmc.org/resources/protocolsupport.7201/

Dzięki wielkie! :)

Okej, a jeśli użyję tego sposobu to jakie wersje serwer będzie że tak się wyrażę obsługiwał? Z jakich będę mógł wejść?

Opublikowano

Spigot 1.10.2 i pobierz ProtocolSupport i beda gracze mogli wchodzic od 1.4.7 do 1.10.2

Wiem, opisałem ten sposób, ogólnie to bym go chętnie użył tylko że (z tego co mi się wydaje) te wszystkie itemy z wersji 1.9, 1.10.2 itp są usunięte (bo gracze z np. 1.7 by ich nie widzieli), a mi zależy aby te itemy właśnie były.

Coś żeby dało się wejść załóżmy z wszystkich 1.11, 1.10, ale aby itemki z tych wersji (a przynajmniej z 1.10.2) pozostały.

W każdym razie dzięki! ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...