Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę technikiem, wgram paczkę serwerową.


Thardess

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, szukam serwera ,na którym mógłbym zostać technikiem.

Wymagana wersja serwera: 1.7.x (Spigot ,bądź PaperSpigot).

 

Moja paczka pluginów jest na serwer EasyHC.

Ilość pluginów? ;

 

Core - odpowiada za: gildie, drop, pierozki, limity (koxow,perel,refili), tabliste, automessage, craftingi, stoniarki itp, komendy typu (pomoc,vip,yt itp)

chat, kity (svip,start,enderchest,vip,gracz itd), enchanty, gamemode itp.

 

       WorldBorder,WorldEdit,WorldGuard - odpowiada za cuboidy, granice swiata itp.

 

      Essentials w większości wgrałem go tylko po to, aby służył za format CZATU.

 

      PermissionsEx - odpowiada za rangi itp.

 

     xFreakRandomTP - odpowiada za losowy teleport.

     
      ShopKeepers - bedzie odpowiadal, za kupno roznych przydatnych przedmiotow za zloto itp, na spawnie.

 

      NoCheatPlus, AntiBot ochrona przed cheaterami oraz botami.

 

                       Myślę nad AntyKillAura, która będzie respiła boty za graczami co 30 sekund, sprawdzając czy nie mają aury. 

 

                                               Na razie jest tylko tyle pluginów, może się to zwiększyć. 

                                 Im mniej pluginów tym mniejsze lagi, więcej graczy.

 

SPAWN NA SERWER JEST JUŻ GOTOWY! (SSY: ZAŁĄCZNIKI)

 

Nie szukam sponsora tylko zostanę technikiem na serwerze. Najlepiej gdyby był to hosting enderchest, bądź titanaxe. (Najlepiej gdyby serwer miał już ogarniętego ts3, ja go nie ogarniam!)

 

Chcę zostać technikiem na serwerze, i cieszyć się z gry, pomaganiem graczom, nie chce żadnych pieniędzy itp.

 

 

Jeżeli serwer ma już gotową paczke itp, zrobi się nową edycje i wgra nową paczkę.

 

Ogarnięcie i dostosowanie paczki do serwera zajmie max 2dni.

 

Wiadomość która pojawi się graczom przed edycją: (załącznik)

 

 

Kontakt: (Skype: facebook:swatgamer), Bądź teamspeak3. NIE MAM MIKROFONU!

Gdyby ktoś chciał wiedzieć, mam 15 lat, a konfiguracją serwerów, dobieraniem plików itp. zajmuję się ok. 2 lata.

 

    

 

                                                              

post-1543565-0-00359000-1484679932_thumb.png

post-1543565-0-93969100-1484679936_thumb.png

post-1543565-0-77821500-1484679942_thumb.png

post-1543565-0-91490500-1484679947_thumb.png

post-1543565-0-63367500-1484679951_thumb.png

post-1543565-0-26674500-1484679955_thumb.png

post-1543565-0-01961700-1484679959_thumb.png

post-1543565-0-37322300-1484679963_thumb.png

post-1543565-0-70798100-1484679966_thumb.png

 

❤ MC.PROPACRAFT.PL 


★ SKRYPTY ★


★ TECHNIK SERWERÓW MINECRAFT ★


✮ Pomogłem? Strzej lajka! ✮


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...