Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o militarnym serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Zapewne wiele osób kojarzy mody, flan's oraz mcheli. Co gdyby miał powstać taki serwer? Jakie jest wasze zdanie o tym, i co chcieli byście zobaczyć.

Jeden z niewielu oficjalnych partnerów minecraft pochodzących z polski.

goPYjbL.png

Opublikowano

@Rever_PL

Pomysł dobry : ) tylko wykonanie ja zamiast modów użyłbym pluginu, który miota śnieżkami np z siekiery i dodać txt możemy ustawić w ustawieniach, żeby graczowi podczas logowania wyświetlała się opcja pobrania txt

Chciałbym zobaczyć na serwerze mapy typu bf 3/4 klasy szturmowiec wsparcie technik itp. i element z trybu ,,Igrzyska śmierci" aby na mapie były ukryte skrzynie ze specjalną bronią i amunicją i zabezpieczenie, żeby 2 przeciwne zespoły nie mogły wchodzić na swoje miejsca odrodzenia.

 

 

Pomocny link

xyz

 

Mc.HellDeen.Net | Wersja 1.19.3 | Królestwa

337297326_914034819917926_1513810974883148546_n.png

Opublikowano

Nie wiem co to za mody i nie mogę się wypowiedzieć :)

Dodaj trochę więcej informacji, na jakiej zasadzie by to działało?

 

Po prostu serwer na modach, tyle że te mody "flans" dodaje do rozgrywki wiele realnych modeli broni, oraz armorów. A mcheli, samoloty, helikoptery i łodzie. (Flans dodaje opcje dodanie także czołgów itd.)

 

@Rever_PL

Pomysł dobry : ) tylko wykonanie ja zamiast modów użyłbym pluginu, który miota śnieżkami np z siekiery i dodać txt możemy ustawić w ustawieniach, żeby graczowi podczas logowania wyświetlała się opcja pobrania txt

 

Chciałbym zobaczyć na serwerze mapy typu bf 3/4 klasy szturmowiec wsparcie technik itp. i element z trybu ,,Igrzyska śmierci" aby na mapie były ukryte skrzynie ze specjalną bronią i amunicją i zabezpieczenie, żeby 2 przeciwne zespoły nie mogły wchodzić na swoje miejsca odrodzenia.

 

 

Pomocny link

http://craftsite.pl/forum/index.php?/topic/74486-bronie-i-textury-do-nich-na-serwer/

 

Jeżeli serwer by powstał, wykorzystał bym tylko mody. Mody są gotowe, a pliki serwerowe to nie problem. Kilka mapek jak piszesz, klasy też dobry pomysł.

 

Ogólnie, prócz walki na mapach wprowadzony został by tryb walki w powietrzu (samoloty, ponad 15 różnych jednostek). W przyszłości zostały by dodane, misje np. zrzut ze śmigłowca, lądowanie podczas nie korzystnego wiatru itd. 

Jeden z niewielu oficjalnych partnerów minecraft pochodzących z polski.

goPYjbL.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...