Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Atak tylko bohaterów nie dziala


KaiwolS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bind sam w sobie działa ale nie działa kombinacja tego bindu czyli atak only champ + atak na ziemie (to co bije prawdopodobnie najbliższy cel) bo dalej atakuje miniony,

a gdy użyję ` lub spacji to myszką minionka nie mogę zaatakować 

xD


 


 

Opublikowano

bind sam w sobie działa ale nie działa kombinacja tego bindu czyli atak only champ + atak na ziemie (to co bije prawdopodobnie najbliższy cel) bo dalej atakuje miniony,

a gdy użyję ` lub spacji to myszką minionka nie mogę zaatakować 

Zauważ że on nie klika cały czas w to samo miejsce, robi krok w tył i wraca kursorem do championa, korzystając z bindu [player attack move click] ułatwia sobie, że nie musi trafić idealnie w cel, wystarczy kliknąć obok championa.

Ale to wymaga jeszcze zaznaczonej opcji w zakładce GAME -> "Attack move on cursor", wtedy postać bije cel najbliższy kursorowi, bez tego jest jak mówisz, postać bije swój najbliższy cel.

Opublikowano

 

bind sam w sobie działa ale nie działa kombinacja tego bindu czyli atak only champ + atak na ziemie (to co bije prawdopodobnie najbliższy cel) bo dalej atakuje miniony,

a gdy użyję ` lub spacji to myszką minionka nie mogę zaatakować 

Zauważ że on nie klika cały czas w to samo miejsce, robi krok w tył i wraca kursorem do championa, korzystając z bindu [player attack move click] ułatwia sobie, że nie musi trafić idealnie w cel, wystarczy kliknąć obok championa.

Ale to wymaga jeszcze zaznaczonej opcji w zakładce GAME -> "Attack move on cursor", wtedy postać bije cel najbliższy kursorowi, bez tego jest jak mówisz, postać bije swój najbliższy cel.

 

Mam tą opcje zaznaczoną.

 

 

A nie da się jakoś w plikach tego wyłączyć ?

xD


 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...