Witam,
Kupiłem wczoraj mysz GIGABYTE XM300 za 190 zł.
Podłączyłem - działa super, ale jak każdy od razu chcę zainstalwować firmware i zaktualizować.
Zainstalowałem oprogramowanie Xtreme Gaming 1.20 do tej myszy, włączam, jest moja mysz, ok fajnie.
Naciskam potem na wykrytą nowszą aktualizację firmware, instaluje się... pasek jest na środku - mysz zgasła - wyskoczył komunikat Error i please contact support czy coś tam...
Instaluję mnóstwo wersji tych sterowników... - nie działa nic i jej