Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wymagania do lola


Kacpero199

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pójdzie normalnie ale w team fight  takim 5 vs 5 to będziesz miał z 3 fpsy... Gra ci się będzie po prostu zatrzymywała na czas team fightu. 

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

Grafa zintegrowana, jakis lewy allegro sprzedawca, nie polecam. Ja tez ostatnio szukalem laptopa do lola taniego i znalazlem za 2k z niezintegrowana grafika i powiem ci ze smiga na 200 fps liga na wysokich i nawet nowsze produkcje na niskich.

 

A dokladniej ten http://www.x-kom.pl/p/317053-notebook-laptop-156-asus-r540lj-xx336t-8-i3-5005u-8gb-1tb-win10-gf920.html

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Kup i zobacz czy pójdzie.

Takimi odpowiedziami nie pomagasz. ;) 

 

Nie kupuj laptopów, poza tym kto ten "komputer" wystawia na sprzedaż ... Przecież to zakrawa o pomstę do nieba. 2 GB i Windows 8? Śmiechu warte. Już lepiej uzbierać na coś lepszego, stacjonarkę. Na tym grę uruchomisz ale zapomnij o dobrych efektach. Powyżej 60 fps'ów nie zobaczysz.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Grafa zintegrowana, jakis lewy allegro sprzedawca, nie polecam. Ja tez ostatnio szukalem laptopa do lola taniego i znalazlem za 2k z niezintegrowana grafika i powiem ci ze smiga na 200 fps liga na wysokich i nawet nowsze produkcje na niskich.

 

A dokladniej ten http://www.x-kom.pl/p/317053-notebook-laptop-156-asus-r540lj-xx336t-8-i3-5005u-8gb-1tb-win10-gf920.html

Trochę głupia odpowiedz bo jeśli gościu chce kupić jakiegoś lapka za 800zl to nie ma hajsu na lepszego tym bardziej 2k... Tak obstawiam. Najlepiej jak byś podał ile masz pieniędzy na sprzęt wtedy było by łatwiej pomóc. 

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

Nikt nie napisał najważniejszych wymagań: stalowe nerwy, dystans do siebie, dużo wolnego czasu...

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

Opublikowano

 

Grafa zintegrowana, jakis lewy allegro sprzedawca, nie polecam. Ja tez ostatnio szukalem laptopa do lola taniego i znalazlem za 2k z niezintegrowana grafika i powiem ci ze smiga na 200 fps liga na wysokich i nawet nowsze produkcje na niskich.

 

A dokladniej ten http://www.x-kom.pl/p/317053-notebook-laptop-156-asus-r540lj-xx336t-8-i3-5005u-8gb-1tb-win10-gf920.html

Trochę głupia odpowiedz bo jeśli gościu chce kupić jakiegoś lapka za 800zl to nie ma hajsu na lepszego tym bardziej 2k... Tak obstawiam. Najlepiej jak byś podał ile masz pieniędzy na sprzęt wtedy było by łatwiej pomóc. 

 

Odpowiedzialem na pytanie + podalem propozycje od siebie, przeciez to logiczne, ze jego budzet tyle wynosi ale ja mu podalem najtansza legitną opcje. Choc wiadomo, ze uzywane dałoby rade za 1k wyciagnac cos grywalnego

 

Nikt nie napisał najważniejszych wymagań: stalowe nerwy, dystans do siebie, dużo wolnego czasu...

Że co?

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...