Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gothic 3 - szukam pełnego spolszczenia


boss131

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam spolszczenia+dubbing do Gothic 3 patch v1.75, kiedy wchodze w opcje audio są tylko jęzki:angielski,niemiecki,hiszpański i z jakieś 5 razy francuski zamiast polskiego i portugalskiego. Help daje like oraz naj.

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

Opublikowano

Po chomikach pełno torrentów z pełną wersją Gothica 3 jest, więc wystarczy poszukać, ale najlepszym rozwiązaniem było by kupienie gry .. 

Opublikowano

Po chomikach pełno torrentów z pełną wersją Gothica 3 jest, więc wystarczy poszukać, ale najlepszym rozwiązaniem było by kupienie gry .. 

Grę mam zakupioną na steamie :) I nie ma nawet polskich napisów, tak próbowałem wejść na steamie w Właściwości>język i ustawić polski ale po tym jak się pobrało gra się nie odpalała potem sprawdziłem spójność pilków, gra się naprawiła nie mogę już więcej pobrać języka polskiego a go w opcjach gry nie ma. Przed zmienieniem języka z angielskiego na polski były w grze tylko napisy i przedmioty po polsku ale ja chciałem dubbing zmieniłem pobrałem i teraz nawet nie ma polskich napisów.

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

Opublikowano

 

Po chomikach pełno torrentów z pełną wersją Gothica 3 jest, więc wystarczy poszukać, ale najlepszym rozwiązaniem było by kupienie gry .. 

Grę mam zakupioną na steamie :) I nie ma nawet polskich napisów, tak próbowałem wejść na steamie w Właściwości>język i ustawić polski ale po tym jak się pobrało gra się nie odpalała potem sprawdziłem spójność pilków, gra się naprawiła nie mogę już więcej pobrać języka polskiego a go w opcjach gry nie ma. Przed zmienieniem języka z angielskiego na polski były w grze tylko napisy i przedmioty po polsku ale ja chciałem dubbing zmieniłem pobrałem i teraz nawet nie ma polskich napisów.

 

No to poszukaj poradnika jak można po przez plik config może zmienić język dubbing i napisy na PL bo jeśli masz w plikach PL rzeczy no to ręcznie jakoś możesz to zmienić.


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No to poszukaj poradnika jak można po przez plik config może zmienić język dubbing i napisy na PL bo jeśli masz w plikach PL rzeczy no to ręcznie jakoś możesz to zmienić.

 

Tak jak zostało tu napisane. Często miewałem z innymi grami ten problem, wystarczy zmienić nazwę z PL na ANG i gra powinna czytać. Niczego nie obiecuję ale może zadziała. ^^

sygnaez.png

Jeśli znalazłeś błąd ortograficzny to mi napisz, chcę zobaczyć jaki ze mnie analfabeta. :D

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...