Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam kogoś do wspólnej gry - ClassicMt2, bądź inny serwer


Crim3s

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak więc szukam kogoś do wspólnej gry na serwerze ClassicMt2, albo innym. Ważne, żeby był stabilny i miał dużo graczy;----))


Na wstępie powiem, że jestem dziewczyną, rocznikowo siedemnaście lat.


 


I TAK ŻEBY ODDZIELIĆ ZIARNO OD PLEWU: Zależy mi głównie na przyjemności z gry, więc szukam kogoś, z kim będę się przede wszystkim dobrze dogadywać. Interesuję się głównie sztuką, większością jej dziedzin, słucham głównie alternatywy i elektroniki, czasami hity lat 80 tych, lubię Lanę, Arctic Monkeys, Crystal Castles, Lebanon Hanover itepe. Poza tym astronomia, seriale, między innymi The Walking Dead. Bardzo mocno gardzę polskim rapem i wszystkim, co związane z marką Patriotic:~) ((((W moich żyłach płynie sarkazm, ironia i czarny humor))))


 


JEŻELI KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY, TO PROSZĘ O WIADOMOŚCI, CMOKI W TŁUSTE BOKI :-------***


PS. nigdy nie gram szamanką, więc proszę na to nie liczyć.


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...