Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gta SA nie mogę podmienić pojazdów


Bialy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, mam problem z GTA SA mianowicie nie podmienia mi aut w grze, mimo, że mody na 100% działają. Nie ma crashu ani nic a w gta parking pali się żółta ikonka tak jak powinno być mimo to model nie zostaje podmieniony, wie ktoś o co chodzi? ( gdy użwam SAMI jest to samo). 

9113414779628821535959.gif

Opublikowano

Proszę Cię, nie podmieniaj GTA Parkingiem modów, to samo dzisiaj ja zrobiłem bo chciałem za Infernusa mieć Lamborghini i co się stało? Crash podczas ładowania gry i musiałem szukać zasranego gta3.img oryginalnego bo przy odinstalowaniu podmianki GTA Parkingiem ten sam błąd był.

Opublikowano

Proszę Cię, nie podmieniaj GTA Parkingiem modów, to samo dzisiaj ja zrobiłem bo chciałem za Infernusa mieć Lamborghini i co się stało? Crash podczas ładowania gry i musiałem szukać zasranego gta3.img oryginalnego bo przy odinstalowaniu podmianki GTA Parkingiem ten sam błąd był.

Faktycznie, przy instalowaniu sami zaskoczyło za 2-3 razem. Parking nic. Problem rozwiązany. Cls. 

9113414779628821535959.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...