Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Wiersz]Stracona Miłość,Dla Niej By Patek


patek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedyś nabrałem inspiracji napisałem 2 wersy a reszta już sama sie pisała ;).

 

Pierwsza Część pt ,,Stracona miłość."

 

Wstaje rano,widze ją w blasku slonca

zatracam w niej wzrok swój do końca.

Kładę się spac tam blask księżyca

Wiem juz teraz nie zapomne jej do konca życia.

Chwile z nią chodz krotkie to wspaniale

Przy niej czuje sie super , doskonale.

Nie moge wytrzymac gdy jest daleko

mam ochote biec do niej predko.

Lecz co to da i tak nic do mnie nie czuje

Teraz sam w domu sie załamuje .

Było tak dobrze , bylo doskonale

Teraz sie rozpierdala to wszystko co wspaniale.

Kocham ja i nic tego nie zmieni

widze ja w chmurach i blasku cieni.

Chcialbym by kochala ona mnie

lecz niemozliwe to chyba jest .

 

Druga a tym samym dalsza część z pod tytułem ,,Dla niej. "

 

Moje życie sie cale jebie

a chcialem miec przy sobie Ciebie.

Chcialem dzielic wszystko co mozliwe

zyc z toba dlugo i szczesliwie.

Chodzic z toba i trzymac za ręce

byc przy tobie w kazdej udrece.

Teraz zostaja mi tylko sny

w ktory jestem ja i ty .

W snach widze nas oboje

Ciebie i mnie obok siebie w dwoje.

Widze jak twe usta dotykaja mych

i jak jestes przy mnie w porach zlych.

Pisze sobie ten wiersz dla ciebie

Bo nie moge wytrzymac bez Ciebie.

Jest mi smutno jest mi zle

kiedy przy mnie nie ma cie .

Teraz zostaly juz tylko marzenia

ze los nas zlaczy w muzyki brzmieniach.

Chociaz glos twoj wszedzie slysze

to z szczerego serca pisze.

 

by Patek.

 

Czekam za ocenami . Dodam iż pisałem to około 40 minut .

54585309939136444418.png

Opublikowano

Moim zdaniem drugi wiersz jest bardzo dobry , ale nie jestem jakimś znawcą więc wiesz ;)

Tylko mam jedno ale . Mianowicie coś mi tu nie pasuje

" W snach widze nas oboje

Ciebie i mnie obok siebie w dwoje. "

Może tutaj coś nie gra , a może tylko mi tak się wydaje .

Oczywiście bez obrazy wyraziłem tylko moje zdanie . Ale + Ci dam bo mi się podoba ;)

 
 
Opublikowano

No co ja moge napisać .. Nie znam się ,więc napiszę ,że fajne ; ).

 

Nie chcę być chamski i nie przyjmuj sobie tego do serca. Ale pisanie wierszy wydaję się nie co pedalskie / emo . Zazwyczaj wiersze piszą ludzie zdołowani itp. (emo). Ale to moje zdanie xD. Jak Cię uraziłem. To sory.

 

Yo.

 

@Down

 

Rozumiem Cię wtedy rzuciła ; < ?

LoL . ?

Opublikowano

Nie no spoko . A to własnie byłem wtedy zdołowoany i samo sie pisało .

 

Ale ogólnie niekiedy też pisze wiersze , ponieważ od małego zawsze dobrze radziłem sobie z rymami

więc przychodzi mi to z łatwościa.

 

Nie obrazam się o byle co kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie ;)

54585309939136444418.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...