Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Steam] Nie mogę sprzedać więcej niż 200 przedmiotów na rynku.


klqss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od razu przejdę do rzeczy.

Nie mogę sprzedać na swoim koncie więcej niż 200 przedmiotów, wyskakująca informacja:

Na tym koncie w tym roku stworzono już 200 ofert(y). Zanim będziesz w stanie sprzedawać lub wystawiać więcej niż 200 przedmiotów w jednym roku kalendarzowym, musimy uzyskać od ciebie pewne informacje. Nie dotyczy to kupowania.	Kliknij tutaj, aby podać niezbędne informacje.	Zapoznaj się z FAQ, aby uzyskać więcej informacji na temat tego wymagania.

Po czym wchodzę w "Kliknij tutaj" i wyskakuje informacja:

Zgodnie z sekcją 6050W ustawy Internal Revenue Code amerykański urząd skarbowy (IRS) wymaga od nas stwierdzenia, czy jesteś mieszkańcem Stanów Zjednoczonych czy cudzoziemcem, zanim zezwolimy ci na sprzedaż większej liczby przedmiotów niż 200 sztuk na Rynku Społeczności w pojedynczym roku kalendarzowym. Jeśli jesteś mieszkańcem Stanów Zjednoczonych lub cudzoziemcem, IRS wymaga również od nas twojego numeru ubezpieczenia społecznego i numeru TIN. Zwróć uwagę, że nie jest konieczną rzeczą wysyłanie tych informacji do IRS zgodnie z sekcją 6050W ustawy Internal Revenue Code, jeśli nie sprzedasz więcej niż 200 przedmiotów ORAZ zysk netto nie będzie większy niż 20 000$ w pojedynczym roku kalendarzowym. Więcej informacji znajdziesz w FAQ Rynku Społeczności.

Aby zweryfikować status swojego obywatelstwa oraz, jeśli to jest wymagane, zweryfikować swoje informacje podatnika, odpowiedz poniżej.

Pod spodem jest napisane i są do zaznaczenia dwie opcje:

- "Jestem obywatelem lub stałym mieszkańcem w Stanach Zjednoczonych"

- "Nie jestem obywatelem ani stałym mieszkańcem w Stanach Zjednoczonych"

 

 

Oczywiście zaznaczam opcję drugą, po czym mam do wypełnienia informację wymaganą przez IRC Section 6050W.

Imię i nazwisko osoby
Stały adres zamieszkania (numer, ulica, dom lub numer mieszkania albo wiejskiej drogi). Nie używaj skrytki pocztowej ani adresu korespondencyjnego.
Miasto
Stan/Region
Kod pocztowy
Kraj
Adres do korespondencji (jeśli inny niż powyżej)
Miasto
Stan/Region
Kod pocztowy

MOJE PYTANIA:

- Czy podanie danych będzie skutkowało jakimiś konsekwencjami?

- Doładowałem swój portfel 5 euro kartą mojej dziewczyny, która ma zupełnie inny adres zamieszkania, więc oni tak czy inaczej mają jej dane. Jeżeli podam teraz swoje dane to nie zbanują mi konta "za fałszywe dane"? W ogóle trzeba podawać prawdziwe?

- Co mają na myśli pisząc: "Stan/Region", co tam wpisać?

 

Proszę o pomoc! :(

Opublikowano

1) Nie, jest to tylko taka weryfikacja. Bez problemu, podaj prawdziwe dane.

2) Nic nie będzie, nie patrzą kto doładowuje ;). Dla nich jest ważne aby $$ się zgadzał

3) Europa, Ameryka itp.

Opublikowano

1) Nie, jest to tylko taka weryfikacja. Bez problemu, podaj prawdziwe dane.

2) Nic nie będzie, nie patrzą kto doładowuje ;). Dla nich jest ważne aby $$ się zgadzał

3) Europa, Ameryka itp.

 

 

 

 

 

3) Europa, Ameryka itp.

W przypadku Polski, tu chodzi o województwo.

 

Bardzo dziękuję. :)

Najbardziej chodzi o to, żeby mi konta nie zbanowali jak podam inne dane niż te, co mają z karty poprzez doładowanie portfela.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...