Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego większość graczy to idioci?


milion933

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

jestem po świeżym przegranym meczu na cobblu: https://www.faceit.com/pl/csgo/room/087be3ac-0fae-4410-93ab-0aeeb2a49c88

Jak można zauważyć wszyscy moi kompani opuścili gre.

Mam już dobre 1,6kh w tego cs'a i dalej nie mogę wbić wyższego poziomu na faceit niż 1/2, bo ludzi których mi dobiera to jakieś mega przegrywy życiowe.

Na matchmakingach nie ma co grac, jest to samo, a nawet gorzej. Nie potrafię osiągnąć wyższej rangi niż MGE i to nie z mojej winy.

Nie wiem z reszta po co ja tutaj to pisze, ale może ktoś by chciał pograć, może ktoś ma taki sam problem co ja (raczej większość).

Jestem serio ogarniętym ziomkiem, wieku nie podaje bo to nie ma znaczenia. Jestem po mutacji, może ktoś by chciał wejść na ts'a, pogadać, pograć.

 

Można mnie znaleźć na ts'ie niżej pod nickiem Huzar, wystarczy pw

 

ts.errortm.pl

 

Nothing is impossible.

 

Opublikowano

Jeżeli nie potrafisz sam osiągnąć wyższej rangi niż MGE to nie graj Faceitów, bo sam jesteś problemem a nie wszyscy wokół Ciebie.

Serio nie rozumiem ludzi, którzy próbują obwiniać wszystkich oprócz Siebie.

Znajdź błędy u Siebie, bo mając 1,6k h i nie móc wyjść z MGE to jednak trzeba mieć to drewno w łapie :/

 

 

p.s poziom na faceitach zaczyna się dopiero od +/- 8-9-10 lvl 

 

od 1 do 6-7 to jakieś ścieki 

Opublikowano

Jeżeli nie potrafisz sam osiągnąć wyższej rangi niż MGE to nie graj Faceitów, bo sam jesteś problemem a nie wszyscy wokół Ciebie.

Serio nie rozumiem ludzi, którzy próbują obwiniać wszystkich oprócz Siebie.

Znajdź błędy u Siebie, bo mając 1,6k h i nie móc wyjść z MGE to jednak trzeba mieć to drewno w łapie :/

 

 

p.s poziom na faceitach zaczyna się dopiero od +/- 8-9-10 lvl 

 

od 1 do 6-7 to jakieś ścieki 

gra solo, a to wcale nie jest takie proste, jeżeli dobierze Ci niezbyt inteligentnych chłopaczków, którym udaje się utrzymać w tej randze.

Opublikowano

 

Jeżeli nie potrafisz sam osiągnąć wyższej rangi niż MGE to nie graj Faceitów, bo sam jesteś problemem a nie wszyscy wokół Ciebie.

Serio nie rozumiem ludzi, którzy próbują obwiniać wszystkich oprócz Siebie.

Znajdź błędy u Siebie, bo mając 1,6k h i nie móc wyjść z MGE to jednak trzeba mieć to drewno w łapie :/

 

 

p.s poziom na faceitach zaczyna się dopiero od +/- 8-9-10 lvl 

 

od 1 do 6-7 to jakieś ścieki 

gra solo, a to wcale nie jest takie proste, jeżeli dobierze Ci niezbyt inteligentnych chłopaczków, którym udaje się utrzymać w tej randze.

 

Globala da się wbić solo, ale na faceit'cie dobiera dużo plebsu na niższych lvlach co jest trudne do wbicia.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Jeżeli nie potrafisz sam osiągnąć wyższej rangi niż MGE to nie graj Faceitów, bo sam jesteś problemem a nie wszyscy wokół Ciebie.

Serio nie rozumiem ludzi, którzy próbują obwiniać wszystkich oprócz Siebie.

Znajdź błędy u Siebie, bo mając 1,6k h i nie móc wyjść z MGE to jednak trzeba mieć to drewno w łapie :/

 

 

p.s poziom na faceitach zaczyna się dopiero od +/- 8-9-10 lvl 

 

od 1 do 6-7 to jakieś ścieki 

Widać, że gówno o mnie wiesz, potrafię wyrobić 30 fragów na Le/Lem jak gram z premade ogarniętych ludzi. A Ty mi będziesz pisał ze mam drewno w łapie?

Zagraj sobie mecz z goldami czy mg1, ciekawe czy będziesz się cieszył jak będziesz kryl rampę z fireboxow i dostaniesz mordę z connecta :P

Nothing is impossible.

 

Opublikowano

Ogolnie na faceicie jest teraz roznie na tych lv. Mam 6 lv i nie raz dobiera nam ziomkow co maja po 4/5 k hours czy 2/3 a nie raz co maja 120h i golda nova 3.

Opublikowano

Większość ludzi to idioci.

Nie graj faceitów mając mge, a jak robisz po 30 fragi na orłach + to na mge z 50 zrobisz, powinieneś dać radę wykerować na tyle, żeby nawet mg nie zepsuł meczu na pewno nie na tyle, żeby nie móc awansować

Opublikowano

Nie wzoruj się drużyną, z własnego doświadczenia wiem że można wyrać 1 vs 5 (bo i tak grałem) a team może być tylko taką przeszkadzajką dla przeciwnika.

Wykorzystaj to i graj swoje a na idiotów nie zwracaj uwagi.

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

Mi wydaje sie ze wiekszosc ludzi grajacych w cs to cwiercmozgi i właśnie dlatego tak jest.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano

Widać, że gówno o mnie wiesz, potrafię wyrobić 30 fragów na Le/Lem jak gram z premade ogarniętych ludzi. A Ty mi będziesz pisał ze mam drewno w łapie?

 

od 1 do 6-7 to jakieś ścieki 

 

Zagraj sobie mecz z goldami czy mg1, ciekawe czy będziesz się cieszył jak będziesz kryl rampę z fireboxow i dostaniesz mordę z connecta :P

 

 

Jak do jakiś ledwo 30 fragów (oczywiście i tak ściemniasz i pewnie robisz to raz na 10 gier) na LE potrzebujesz 4 premade to masz drewno w łapie. Musisz być mega c*****y po prostu jak na start jest lvl chyba 3-4 (ja dostałem 6 lvl na start) i spadłeś do 1-2. Skończ obwiniać innych i albo kup premium albo nie graj. To trochę tak jakbyś grał MM solo bez prime. 

Opublikowano

 

Jeżeli nie potrafisz sam osiągnąć wyższej rangi niż MGE to nie graj Faceitów, bo sam jesteś problemem a nie wszyscy wokół Ciebie.

Serio nie rozumiem ludzi, którzy próbują obwiniać wszystkich oprócz Siebie.

Znajdź błędy u Siebie, bo mając 1,6k h i nie móc wyjść z MGE to jednak trzeba mieć to drewno w łapie :/

 

 

p.s poziom na faceitach zaczyna się dopiero od +/- 8-9-10 lvl 

 

od 1 do 6-7 to jakieś ścieki 

Widać, że gówno o mnie wiesz, potrafię wyrobić 30 fragów na Le/Lem jak gram z premade ogarniętych ludzi. A Ty mi będziesz pisał ze mam drewno w łapie?

Zagraj sobie mecz z goldami czy mg1, ciekawe czy będziesz się cieszył jak będziesz kryl rampę z fireboxow i dostaniesz mordę z connecta :P

 

własnie sobie expie nowego smurfa i żeby nie umieć solo z MGE wyjść to niestety drewnem trzeba być.

UggNk9.gif

Opublikowano

hahahah ziomek na faceicie free jest PLEBS, TOTALNY PLEBS, lecz jezeli masz 1,6kh w csa i MGE i JESZCZE MOWISZ ZE NIE MOZESZ WBIC I TO NIE TWOJA WINA TO TY JESTES IDIOTA.

wiekszosc czasu mmy gralem solo i zdolalem wbic globala, wiec nie wiem po co sie sapiesz

edit: wlasnie takie osoby jak ty mysla ze maja jeden mecz dobry to od razu dlaczego tutaj jestem... xDD

Bywalec
Opublikowano

 

Widać, że gówno o mnie wiesz, potrafię wyrobić 30 fragów na Le/Lem jak gram z premade ogarniętych ludzi. A Ty mi będziesz pisał ze mam drewno w łapie?

 

od 1 do 6-7 to jakieś ścieki 

 

Zagraj sobie mecz z goldami czy mg1, ciekawe czy będziesz się cieszył jak będziesz kryl rampę z fireboxow i dostaniesz mordę z connecta :P

 

 

Jak do jakiś ledwo 30 fragów (oczywiście i tak ściemniasz i pewnie robisz to raz na 10 gier) na LE potrzebujesz 4 premade to masz drewno w łapie. Musisz być mega c*****y po prostu jak na start jest lvl chyba 3-4 (ja dostałem 6 lvl na start) i spadłeś do 1-2. Skończ obwiniać innych i albo kup premium albo nie graj. To trochę tak jakbyś grał MM solo bez prime. 

 

 

Na faceit są tzw. placementy, przez pierwsze 10 meczy dostajesz jak i tracisz dużo więcej ELO (nawet po 150 w pierwszych, do ~50 przy ostatnich), gdzie średnio dostaje się 25, dlatego po 5 wygranych meczach można wbić nawet 8 lvl.

 

Poziom na mm jest zerowy, każdy lepszy gracz grając w tych czasach na globale czuje się jakby smurfował w goldzie, poziom zaczyna się dopiero przy 9-10 poziomie na faceit chociaż i tam moim zdaniem jest za dużo raków.

Opublikowano

 

Widać, że gówno o mnie wiesz, potrafię wyrobić 30 fragów na Le/Lem jak gram z premade ogarniętych ludzi. A Ty mi będziesz pisał ze mam drewno w łapie?

 

od 1 do 6-7 to jakieś ścieki 

 

Zagraj sobie mecz z goldami czy mg1, ciekawe czy będziesz się cieszył jak będziesz kryl rampę z fireboxow i dostaniesz mordę z connecta :P

 

 

Jak do jakiś ledwo 30 fragów (oczywiście i tak ściemniasz i pewnie robisz to raz na 10 gier) na LE potrzebujesz 4 premade to masz drewno w łapie. Musisz być mega c*****y po prostu jak na start jest lvl chyba 3-4 (ja dostałem 6 lvl na start) i spadłeś do 1-2. Skończ obwiniać innych i albo kup premium albo nie graj. To trochę tak jakbyś grał MM solo bez prime. 

 

Tak na wstępie, naucz się pisać bo ciężko było zrozumieć co masz mi do przekazania.

Ale wracając do tematu, zacząłem grać faceit jak bylem w goldzie (przez to spadłem do 1/2), potem przestałem i jakoś niedawno wróciłem.

Będę obwiniał innych, bo to właśnie przez nich przegrywam. Potrafię kryć pozycje, dawać info itp. Ktoś z drużyny nie musi grac jak Scream, czy Shox, wystarczy tylko powiedzieć gdzie jest przeciwnik. Tacy jak Ty widzę ze tego nie zrozumieją, ze meczu samemu nie da się wygrać.

 

 

Jeżeli nie potrafisz sam osiągnąć wyższej rangi niż MGE to nie graj Faceitów, bo sam jesteś problemem a nie wszyscy wokół Ciebie.

Serio nie rozumiem ludzi, którzy próbują obwiniać wszystkich oprócz Siebie.

Znajdź błędy u Siebie, bo mając 1,6k h i nie móc wyjść z MGE to jednak trzeba mieć to drewno w łapie :/

 

 

p.s poziom na faceitach zaczyna się dopiero od +/- 8-9-10 lvl 

 

od 1 do 6-7 to jakieś ścieki 

Widać, że gówno o mnie wiesz, potrafię wyrobić 30 fragów na Le/Lem jak gram z premade ogarniętych ludzi. A Ty mi będziesz pisał ze mam drewno w łapie?

Zagraj sobie mecz z goldami czy mg1, ciekawe czy będziesz się cieszył jak będziesz kryl rampę z fireboxow i dostaniesz mordę z connecta :P

 

własnie sobie expie nowego smurfa i żeby nie umieć solo z MGE wyjść to niestety drewnem trzeba być.

 

Drewnem... Widać, że tu większość ludzi myśli ze sam aim wystarczy. Ciekawe jakby Ci się grało z kimś kto Ci kryje plecy i nagle Cię nożuje.

hahahah ziomek na faceicie free jest PLEBS, TOTALNY PLEBS, lecz jezeli masz 1,6kh w csa i MGE i JESZCZE MOWISZ ZE NIE MOZESZ WBIC I TO NIE TWOJA WINA TO TY JESTES IDIOTA.

wiekszosc czasu mmy gralem solo i zdolalem wbic globala, wiec nie wiem po co sie sapiesz

edit: wlasnie takie osoby jak ty mysla ze maja jeden mecz dobry to od razu dlaczego tutaj jestem... xDD

Pierwsze primo ja tu nikogo nie wyzywam i powinieneś dostać za to jakieś ostrzeżenie, tak się pewnie stanie.

Jeżeli grałeś mmy solo i wbiłeś globala to pewnie to było jakieś 2-3 miesiące temu jak ludzie na MGE/LE byli normalni.

Kolejny, który myśli ze aimem zrobi wszystko, porażka.

Większość ludzi to idioci.

Nie graj faceitów mając mge, a jak robisz po 30 fragi na orłach + to na mge z 50 zrobisz, powinieneś dać radę wykerować na tyle, żeby nawet mg nie zepsuł meczu na pewno nie na tyle, żeby nie móc awansować

Nie da się samemu wygrać meczu.

Nothing is impossible.

 

Opublikowano

 

 

Widać, że gówno o mnie wiesz, potrafię wyrobić 30 fragów na Le/Lem jak gram z premade ogarniętych ludzi. A Ty mi będziesz pisał ze mam drewno w łapie?

 

od 1 do 6-7 to jakieś ścieki 

 

Zagraj sobie mecz z goldami czy mg1, ciekawe czy będziesz się cieszył jak będziesz kryl rampę z fireboxow i dostaniesz mordę z connecta :P

 

 

Jak do jakiś ledwo 30 fragów (oczywiście i tak ściemniasz i pewnie robisz to raz na 10 gier) na LE potrzebujesz 4 premade to masz drewno w łapie. Musisz być mega c*****y po prostu jak na start jest lvl chyba 3-4 (ja dostałem 6 lvl na start) i spadłeś do 1-2. Skończ obwiniać innych i albo kup premium albo nie graj. To trochę tak jakbyś grał MM solo bez prime. 

 

Tak na wstępie, naucz się pisać bo ciężko było zrozumieć co masz mi do przekazania.

Ale wracając do tematu, zacząłem grać faceit jak bylem w goldzie (przez to spadłem do 1/2), potem przestałem i jakoś niedawno wróciłem.

Będę obwiniał innych, bo to właśnie przez nich przegrywam. Potrafię kryć pozycje, dawać info itp. Ktoś z drużyny nie musi grac jak Scream, czy Shox, wystarczy tylko powiedzieć gdzie jest przeciwnik. Tacy jak Ty widzę ze tego nie zrozumieją, ze meczu samemu nie da się wygrać.

 

 

Jeżeli nie potrafisz sam osiągnąć wyższej rangi niż MGE to nie graj Faceitów, bo sam jesteś problemem a nie wszyscy wokół Ciebie.

Serio nie rozumiem ludzi, którzy próbują obwiniać wszystkich oprócz Siebie.

Znajdź błędy u Siebie, bo mając 1,6k h i nie móc wyjść z MGE to jednak trzeba mieć to drewno w łapie :/

 

 

p.s poziom na faceitach zaczyna się dopiero od +/- 8-9-10 lvl 

 

od 1 do 6-7 to jakieś ścieki 

Widać, że gówno o mnie wiesz, potrafię wyrobić 30 fragów na Le/Lem jak gram z premade ogarniętych ludzi. A Ty mi będziesz pisał ze mam drewno w łapie?

Zagraj sobie mecz z goldami czy mg1, ciekawe czy będziesz się cieszył jak będziesz kryl rampę z fireboxow i dostaniesz mordę z connecta :P

 

własnie sobie expie nowego smurfa i żeby nie umieć solo z MGE wyjść to niestety drewnem trzeba być.

 

Drewnem... Widać, że tu większość ludzi myśli ze sam aim wystarczy. Ciekawe jakby Ci się grało z kimś kto Ci kryje plecy i nagle Cię nożuje.

hahahah ziomek na faceicie free jest PLEBS, TOTALNY PLEBS, lecz jezeli masz 1,6kh w csa i MGE i JESZCZE MOWISZ ZE NIE MOZESZ WBIC I TO NIE TWOJA WINA TO TY JESTES IDIOTA.

wiekszosc czasu mmy gralem solo i zdolalem wbic globala, wiec nie wiem po co sie sapiesz

edit: wlasnie takie osoby jak ty mysla ze maja jeden mecz dobry to od razu dlaczego tutaj jestem... xDD

Pierwsze primo ja tu nikogo nie wyzywam i powinieneś dostać za to jakieś ostrzeżenie, tak się pewnie stanie.

Jeżeli grałeś mmy solo i wbiłeś globala to pewnie to było jakieś 2-3 miesiące temu jak ludzie na MGE/LE byli normalni.

Kolejny, który myśli ze aimem zrobi wszystko, porażka.

Większość ludzi to idioci.

Nie graj faceitów mając mge, a jak robisz po 30 fragi na orłach + to na mge z 50 zrobisz, powinieneś dać radę wykerować na tyle, żeby nawet mg nie zepsuł meczu na pewno nie na tyle, żeby nie móc awansować

Nie da się samemu wygrać meczu.

 

Sam aim wystarczy by spokojnie wejść do LEM.

UggNk9.gif

Opublikowano

Skonczcie z tymi cytatami bo spam sie robi uzyjcie @nick. Sam aim nie starczy zeby wejsc do lem chyba ze ten aim jest na poziomie globala to moze. Bez crosshair placementu, dobrego movementu, myslenia zwyklego to nie wejdziesz

Opublikowano

:westernromanempire:Szukamy Ludzi Do Stałego Grania,dla relaksu,ale też i osiągania coraz wyższego poziomu :P
-Do grupy może dołączyć każdy,kto chce od s1 do globala, :]
-No toxic(wyzywanie innych w grupie,specjalne zabijanie kombinowanie podczas meczy z resztą ekipy by utrudnić grę reszcie = wyrzucenie bez ostrzeżenia + report z demkiem meczu na suuport)
-Ranga nie gra,ale jakieś umiejętności trzeba mieć :P
-Żeby grać i dobrze się bawić, wygrywać z coraz lepszymi przeciwnikami,musi być dobra atmosfera,więc za wyzywanie nie ma litości,każdy jest równy niezależnie od rangi:westernromanempire:

,,Prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. Najpierw walczysz głową. Później swoim sercem''



http://steamcommunity.com/groups/SpaRtaB <<< SpartaBy300

fortnite-epic-games-development-news-banner.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...