Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Da radę zwiększyć FPS? (laptop)


driver111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odpalilem na nowym lampku ( tak lapek nie do gier wiec mozecie juz to szczedzic sobie :D ) i zamula strasznie dalem na low detale w llapku ustawilem na wydajnosc i nic , da sie cos zrobic czy jednak lipa ?

post-1544684-0-79608000-1483997266_thumb.png

Opublikowano

Procesor jest za słaby.

 

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano

ram nie jest istotny tak bardzo bo gra będzie pobierać 80-90% nie zależnie od ilości tak samo nie zmieniaj grafiki low/ultra bo to nic nie da jedynie render możesz zmniejszyć na 500 i w user options ustawić

lighting quality na 0

interior lighting na 0

texture,shadow,flora na 1/2

You cannot keep out your own fear

Opublikowano

Za mało ramu, to na pewno. Możesz spróbować z tymi useroptionsami co podałem niżej.

I ustaw sobie binda na zmienianie render distancu (w keybindings, standardowo jest na kwadratowych nawiasach chyba) i jak będziesz leciał to 1500/2000, a jak wylądujesz to na 500 dawaj. To dodaje bardzo dużo fps. Zmien sobie celownik, czułość myszy tylko pod siebie i możesz zmienić też gamme i Fov na 70 jak wolisz. Możesz też coś popróbować z render quality(pozmieniać i zoabczyć jak będzie). Ewentualnie zobacz jaką liczbę fpsów mniej więcej osiągasz stałą i odejmij sobie z 5 od tego i ustaw tą liczbe w "MaximumFPS=" w useroptionsach. Przykładowo masz te opcje, masz po 45-50 fps, ustawiasz sobie max 40-45. Ta gra jest bardzo źle zoptymalizowana, a lagi masz przez to, że spadają ci fpsy. Dużo się z tym bawiłem więc to ogarniam. Pozdrawiam. Napisz czy pomogło  :D

[Display]
FullscreenRefresh=0
Maximized=0
FullscreenWidth=1280
FullscreenHeight=720
WindowedWidth=1280
WindowedHeight=720
Mode=Fullscreen
FullscreenMode=Fullscreen
HDPixelPlus=0.700000


[Rendering]
EffectsQuality=2
OverallQuality=-1
TextureQuality=1
ShadowQuality=1
FloraQuality=1
RenderDistance=500.000000
UseDepthOfField=0.000000
Gamma=-0.350000
MaximumFPS=60
UseLod0a=0
Smoothing=0
SpeedTreeLOD=0
ModelQuality=1
FogShadowsEnable=0
AO=0
InteriorLighting=0
VerticalFOV=67
LightingQuality=0
ParticleLOD=0


[Controls]
CameraAutoAdjustment=1
ClickToMove=0
ClickToMoveRightButton=0
RailCamera=1


[Sound]
Master=0.700000
SoundEffects=1.000000
UI=0.500000
Dialog=1.000000
MusicMaster=0.000000
MusicAmbient=1.000000
MusicEncounter=1.000000
MuteAll=0


[VideoStreamer]
Resolution=1
Fps=30
Kbps=0
MicRecordVolume=0.000000
SpeakerRecordVolume=1.000000
Username=


[AutoRefuse]
FriendInvitation=0
DuelInvitation=0
GuildInvitation=0
HideUi=1
TradeRequest=0
HousingInvitation=0
GroupInvitation=0


[General]
MouseSensitivity=0.120000
ADSMouseSensitivity=0.120000
ScopedMouseSensitivity=0.120000
FlightMouseSensitivity=0.40000
FirstPerson=0
GamepadInvertLook=0
AutoDetectPerformanceSettings=2
VehicleMouseSensitivity=0.500000
MouseRawInput=1


[VoiceChat]
EchoEnabled=1
EchoVolume=0.500000
ProximityEnabled=1
ProximityVolume=0.500000
GroupEnabled=1
GroupVolume=0.500000
RaidEnabled=1
RaidVolume=0.500000
GuildEnabled=1
GuildVolume=0.500000
RadioEnabled=1
RadioVolume=0.500000
CBEnabled=1
CBVolume=0.500000
CustomEnabled=1
CustomVolume=0.500000
InputDevice=Mikrofon (VIA High Definition A
OutputDevice=Default System Device


[Voice]
ReceiveVolume=65.000000
MicrophoneVolume=50.000000
Ducking=0.500000
Enable=1
DisableProximityChatInTheBoxOfDestiny=1


[UI]
FirstTimeEventEnabled=0
reticleShowCOF=0
ClientVersionDisplayEnabled=1
aboutInvShow=0
reticle_frame=6
aboutCraftingShow=0
reticle_tint=16711680
reticleClassicMode=1
Opublikowano

 

Za mało ramu, to na pewno. Możesz spróbować z tymi useroptionsami co podałem niżej.

I ustaw sobie binda na zmienianie render distancu (w keybindings, standardowo jest na kwadratowych nawiasach chyba) i jak będziesz leciał to 1500/2000, a jak wylądujesz to na 500 dawaj. To dodaje bardzo dużo fps. Zmien sobie celownik, czułość myszy tylko pod siebie i możesz zmienić też gamme i Fov na 70 jak wolisz. Możesz też coś popróbować z render quality(pozmieniać i zoabczyć jak będzie). Ewentualnie zobacz jaką liczbę fpsów mniej więcej osiągasz stałą i odejmij sobie z 5 od tego i ustaw tą liczbe w "MaximumFPS=" w useroptionsach. Przykładowo masz te opcje, masz po 45-50 fps, ustawiasz sobie max 40-45. Ta gra jest bardzo źle zoptymalizowana, a lagi masz przez to, że spadają ci fpsy. Dużo się z tym bawiłem więc to ogarniam. Pozdrawiam. Napisz czy pomogło  :D

[Display]
FullscreenRefresh=0
Maximized=0
FullscreenWidth=1280
FullscreenHeight=720
WindowedWidth=1280
WindowedHeight=720
Mode=Fullscreen
FullscreenMode=Fullscreen
HDPixelPlus=0.700000


[Rendering]
EffectsQuality=2
OverallQuality=-1
TextureQuality=1
ShadowQuality=1
FloraQuality=1
RenderDistance=500.000000
UseDepthOfField=0.000000
Gamma=-0.350000
MaximumFPS=60
UseLod0a=0
Smoothing=0
SpeedTreeLOD=0
ModelQuality=1
FogShadowsEnable=0
AO=0
InteriorLighting=0
VerticalFOV=67
LightingQuality=0
ParticleLOD=0


[Controls]
CameraAutoAdjustment=1
ClickToMove=0
ClickToMoveRightButton=0
RailCamera=1


[Sound]
Master=0.700000
SoundEffects=1.000000
UI=0.500000
Dialog=1.000000
MusicMaster=0.000000
MusicAmbient=1.000000
MusicEncounter=1.000000
MuteAll=0


[VideoStreamer]
Resolution=1
Fps=30
Kbps=0
MicRecordVolume=0.000000
SpeakerRecordVolume=1.000000
Username=


[AutoRefuse]
FriendInvitation=0
DuelInvitation=0
GuildInvitation=0
HideUi=1
TradeRequest=0
HousingInvitation=0
GroupInvitation=0


[General]
MouseSensitivity=0.120000
ADSMouseSensitivity=0.120000
ScopedMouseSensitivity=0.120000
FlightMouseSensitivity=0.40000
FirstPerson=0
GamepadInvertLook=0
AutoDetectPerformanceSettings=2
VehicleMouseSensitivity=0.500000
MouseRawInput=1


[VoiceChat]
EchoEnabled=1
EchoVolume=0.500000
ProximityEnabled=1
ProximityVolume=0.500000
GroupEnabled=1
GroupVolume=0.500000
RaidEnabled=1
RaidVolume=0.500000
GuildEnabled=1
GuildVolume=0.500000
RadioEnabled=1
RadioVolume=0.500000
CBEnabled=1
CBVolume=0.500000
CustomEnabled=1
CustomVolume=0.500000
InputDevice=Mikrofon (VIA High Definition A
OutputDevice=Default System Device


[Voice]
ReceiveVolume=65.000000
MicrophoneVolume=50.000000
Ducking=0.500000
Enable=1
DisableProximityChatInTheBoxOfDestiny=1


[UI]
FirstTimeEventEnabled=0
reticleShowCOF=0
ClientVersionDisplayEnabled=1
aboutInvShow=0
reticle_frame=6
aboutCraftingShow=0
reticle_tint=16711680
reticleClassicMode=1

 

dziala o wiele lepiej :) dzieki bardzo ! tylko nie wiem gdzie ustawic te " maximumFPS" mozesz podpowiedziec ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...