Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

REQUIEM ONLINE


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gram w pewną grę Requiem Online, i admini ogłosili konkurs w którym można wygrać fajne nagrody typu : premium package, item mall points, niestety pojawia się mały problem. Żeby to wygrać ludzie muszą odwiedzać ten link, i zobaczyć trailer gry (zreszta tam są wszystkie informacje). Im więcej ludzie to zobaczy tym mnie przybliza to wygrania tychrze nagród.

 

http://www.playrequiem.com/promo/index.html?fbid=B40EaD

 

 

 

 

Będę BARDZO WDZIECZNY ZA POMOC.

<div align='center'><img src="http://img72.imageshack.us/img72/2794/microoft1dw2su3rw5.jpg" border="0" class="linked-image" /></div>

Opublikowano

Czy aby kolejny ref? Pewnie warn pójdzie za to tak jak za moja sygne... nie radze więcej robić takich tematów.

Opublikowano

Każdy kto pomoże coś dostanie więc nie klikacie za free.

 

 

119 wizyt jak narazie. Potrzeba dużo więcej.

 

Jeśli uda nam się wygrać główną nagrodę, miedzy użytkowników zostanie rozlosowane 6 miesięczne premium do Requiem Online :)

<div align='center'><img src="http://img72.imageshack.us/img72/2794/microoft1dw2su3rw5.jpg" border="0" class="linked-image" /></div>

Opublikowano

Tez gralem w requiem ale cos mnie nie przypadlo do gustu x] moby cos dziwaczne i fajne lagi (gralem na open beta test) , no spoko klikne ;)

2006-2010

Opublikowano

ja ma kłopot z update na około 6% mi błędy wyskakują

SILKROAD online jest grą dla botów

silkroad sprzyja boterom

 

Santetsu.png

WYFARMIONE 1,351,000/1,000,000 SP

Opublikowano

heh jak jest to gdzie sie podaje wiek podalem 18+ i nie moge wejsc ;/

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...