Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o pomoc w wyborze laptopa do 1650zł z OLX


vouc3r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kwota przeznaczona na zakup: do 1650

Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):15,5+

Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.) Do codziennego użytku jak również czasami do pogrania w gry

Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):

Osobiste preferencje: Zależy mi żeby był jak najwydajnieszy i posłużył dłuższy okres czasu

System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego) 7 lub 10 

Opublikowano

Uzupełnij wzór z faq

Kwota przeznaczona na zakup: 
Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):
Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)
Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):
Osobiste preferencje:
System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)
GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Opublikowano

Za tą kwotę możesz dorwać na allegro laptopa Lenovo Y500/Y510/Y580.

 

Są to używane, więc jest to kwestia okazji, a tutaj aktualna:

http://allegro.pl/lenovo-y500-y510p-i5-2x755m-4gb-ram-120-ssd-adata-i6666464385.html

 

taki laptop spokojnie starczy do grania w nawet najnowsze gry. Dwie karty graficzne GT755 po 2GB z tą i5 spokojnie dadzą radę. Trochę mały dysk, ale jest to SSD. 

 

Druga grafika to UltraBay, więc możesz wymienić ją na kieszeń na dysk i włożyć tam dysk 1TB HDD.

 

@vouc3r refresh robimy dopiero po 24h od ostatniego postu.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Ja bym wolał Y510p, troszkę nowszy jest (nowsza generacja procesora i grafiki). Ogólnie wydajnościowo raczej to samo ;)

 

Ale Y510 ma podświetlenie i możliwość zamontowania drugiej grafiki zamiast nagrywarki (ewentualnie możesz tam dysk włożyć, a do środka SSD).

 

Ale ten Y510 ma wadę z Lewym Shiftem (jeżeli ci nie przeszkadza to bym brał ;) ).

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Bierz Y510p i kup nową do niego klawiaturę. Nie są specjalnie jakieś drogie.

Ilość postów:


100-postów-[]
200-postów-[]
400-postów-[X]
800-postów-[X]



Pomogła ci lub spodobała ci się moja odpowiedź? Daj like ;]

Opublikowano

@Volkin problem jest taki, że nie kupi klawiatury w układzie Angielskim (US), który jest podstawowym (najczęściej spotykanym) w Polscem: http://allegro.pl/klawiatura-podswietlana-lenovo-ideapad-y500-i6659800961.html

 

Ale może próbować kupić sam klawisz: http://allegro.pl/klawisze-do-lenovo-y500-y500n-y500nt-y590-y590n-i6674354768.html

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

W bardzo ładnym stanie jest laptop. Ale ten model nie ma podświetlenia (gdybyś nie zauważył), a tak poza tym nie mam zastrzeżeń ;) Cena też całkiem niska, jak na ten model.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...