Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

JEANSY


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Tak jak w temacie.

Chodzi mi o szczupłe w pasie bo jestem chudy, ( nie rurki )

Oraz żeby były wygodne a nie szczypały.

Mam takie jedne miękkie są miękkie jak dresy,są wygodne więc liczę na pomoc i daję limit like.

Pozdrawiam.

Budowniczy
Opublikowano

Poszukaj na diamante, backyard, phenotype. Może coś będzie.

Albo jakiś cropp, house, hm

 

34239885046803378909.png

"Mówią, że tutaj miłość to paliwo

A ja mam w chuju czy mnie kochają czy nienawidzą."

 

Opublikowano

Tak jak kolega do góry pisze w cropp i house jest duży wybór spodni najróżniejszych ale też sobie zobacz co jest bigstar.

Budowniczy
Opublikowano

ziomek, to jakie ty masz wymiary.

szukaj xxs, heh :D  

 

34239885046803378909.png

"Mówią, że tutaj miłość to paliwo

A ja mam w chuju czy mnie kochają czy nienawidzą."

 

Pomocnik
Opublikowano

jak chcesz byc szanowanym czlowiekiem to nie kupuj joggerow tylko jakies skinny jeans

ja generalnie spodnie kupuje zawsze w sieciowkach, w hmie najwiekszy wybor

jak sa za duze w pasie to po prostu pasek zaloz

Budowniczy
Opublikowano

To kup jakieś z gumką ;)

 

34239885046803378909.png

"Mówią, że tutaj miłość to paliwo

A ja mam w chuju czy mnie kochają czy nienawidzą."

 

Pomocnik
Opublikowano

jak chcesz byc szanowanym czlowiekiem to nie kupuj joggerow tylko jakies skinny jeans

ja generalnie spodnie kupuje zawsze w sieciowkach, w hmie najwiekszy wybor

jak sa za duze w pasie to po prostu pasek zaloz

Takie są spodnie są OK, ale zdecydowanie będzie bardziej szanowany w joggerach niż w rurkach no chyba że mieszka na zachodzie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...