Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Piosenka (Rap ;P) Którą Napisałem Dla Dziewczyny...


MrDeViX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy ją ujrzałem to się pogubilem,

Nie wiedzialem co mam robic...

Pomyslalem, chyba sie zabujalem!!

Strasznie się boje do niej zadzwonić...

Czy odbierze? Czy odpowie:

Ty mi tez zawrociles w glowie...

You are my life, rozumiesz to??

Pewnie tak, ta milosc dawno powstala,

To bylo cudowne i stad mam pomyslow na rap sto.

 

Teraz nadeszedl ten czas...

Czuje to, jarze to!!

Dla mnie to jest banał wystarczy miec tekstów wielki pas...

A jednak, boję się, cykam się,

Co zrobić mam?

Odpowiedziec sobie musze sam...

 

Zarywam noce, zawalam dnie

calymi godzinami o tobie tylko śnie.

Że kiedyś się uda, bedziemy razem

Że poczujesz coś do mnie z czasem

Nie jestem boski, lecz co poradze?

Jestes piekna, pozwolisz ze z kumplami się teraz naradzę...

 

Teraz nadeszedl ten czas...

Czuje to, jarze to!!

Dla mnie to jest banał wystarczy miec tekstów wielki pas...

A jednak, boję się, cykam się,

Co zrobić mam?

Odpowiedziec sobie musze sam...

 

I jak? :D

 

______________

P.S. Zrobiłem go z małą pomocą kumpli ;)

urechisyg.png

Opublikowano

No no mi się podoba jak na "amatora" to fajnie dobrałeś słowa itp. ; ] Chodź mi osobiście takie teksty się nie podobają do rapu ,że tak napiszę o "miłości" . Mimo co mi się podoba i jest git .

LoL . ?

Opublikowano

Jest ok jak na poczatki ;p.

 

Też niekiedy pisze ale to wiersze ;].

I to wlasnie przewaznie gdy chodzi o dziewczyne ;p

 

tylko dam ci jedna rade .

Utrzymuj podobna dlugosc wersow .

 

;)

54585309939136444418.png

Opublikowano

Jest ok jak na poczatki ;p.

 

Też niekiedy pisze ale to wiersze ;].

I to wlasnie przewaznie gdy chodzi o dziewczyne ;p

 

tylko dam ci jedna rade .

Utrzymuj podobna dlugosc wersow .

 

;)

Hmm... wiersze też pisze ;) Ale nie często :P Mam tylko 2 jak narazie xD

urechisyg.png

Opublikowano

Daruj sobie te żałosne wiersze. Lepiej sklejaj teksty rapu ; p Kto wie może Ci się do przyda w życiu. W dzisiejszych czasach dziewczyny leją na wiersze, raczej na rap też, ale według mnie wybrały by to 2.

 

@DOWN

 

Chyba ,że tak. ; p Ale i tak pisanie wierszów kojarzy mi się z "ciotami, lamusami, emo" - Bez obrazy.

LoL . ?

Opublikowano

Daruj sobie te żałosne wiersze. Lepiej sklejaj teksty rapu ; p Kto wie może Ci się do przyda w życiu. W dzisiejszych czasach dziewczyny leją na wiersze, raczej na rap też, ale według mnie wybrały by to 2.

Wiersz tak wiesz, tylko dla siebie a piosenki dla świata ;] :DxD

urechisyg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...