Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o średniowiecznym serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PAMIĘTAĆ ŻE NOWE ZMIANY WCHODZĄ CO JAKIŚ CZAS !

 

Server. 

FB+Gildie+Średniowiecze?   (Co do gildi myśle co zrobić)

Zamek, góry dwór, dolny dwór, po za murami 

^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^^

Miejsca działek dla Graczy oraz Vipów 


Każda działka zależy od majątku :)


Do tego do chodzą "Joby" 

Rangi

Król
S.Królewska (Straż Królewska) *Admini*
Kapłani (dostaną magię i będą mogli robić magiczne bronie)

Monarcha (Vip za sms/przelew ale też można kupić za kase w mc )

Obywatel (gracz)

Chłop (Klasa początkowa )


Joby
Wiadomo na czym to polegać będzie :)

Do tego do chodzą targowiska 
Tyle że bez sklepów :)


Co wy o tym myślicie ?



 

Opublikowano

Zwykły RPG, nic specjalnego.

Joby? Mogłeś już tego nie kaleczyć i napisać Jobs lub prace.

Mało grup dla graczy. Od danego majątku by mogli przechodzić do lepszej grupy i większej działki. Chłopi by pracowali dla większych grup. Z chłopa by się przechodziło na chłopa ultra czy cuś. A potem każda większa grupa społecznościowa by mogła więcej chłopów zatrudnić. Im lepsza grupa tym więcej pieniędzy za mniej pracy. Taki kogel-mogel ale co tam i tak tego pomysłu nie wykorzysta :)

 

Na razie to co przedstawiłeś jest naprawdę biedne.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Trochę inny.
Joby Jobs aż tak boli?
Jeszcze dodane będą grupy dla ludzi

Działki po za miastem są dla chłopa... Te działki będą atakowane przez moby 
Potem działki w zamku już bezpieczne które nie muszą się bać o ataki lecz to i tak nie będzie całkowita obrona, bo te działki będą mogi atakować gildie Łotry.
A na sam koniec Górne miasto gdzie każdy obywatel z tego regionu będzie bezpieczny + i będzie móg starać o najlepszą range. Kapłana

Nie które osoby co złamią regulamin mają szanse na dalszą gre. Tyle że zostają wydalone z zamku i będą mogi założyć *Klan* co będą mogli attakować chłopa a w zamku jak się im uda :)

Nie wykorzysta? 
Mam kasę na to serwer kupić opłacić budowniczego + Technika :) Nie oceniaj ^^

Opublikowano

Pomysł może i fajny ale ciekawe jak wyszłaby realizacja... Jednak brakuje mi tu nowych elementów. To wszystko było. A jak było to fajnie jakby chociaż pojawiły się nowe rzeczy.

Gość Marichcje
Opublikowano

A jest tu coś innowacyjnego? Przecież tego typu RPG już były :)

Opublikowano

Trochę słabo to rozpisałeś, więc ciężko ocenić, ale sam pomysł nie jest raczej zbyt ciekawy, bo tak naprawdę nie różni się to od większości serwerów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...