Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brak możliwości zalogowania się w nowym kliencie


kabitan1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po pobraniu nowego clienta gdy chcę się zalogować, mam tylko tą zimowa animacje (po otworzeniu clienta odpala się ta animacja) Nie mogę się zalogować, tylko 2 opcje do wyłączenia animacji i dźwięku. Co mam zrobić ?

Opublikowano

A czy przypadkiem klient się nadal nie pobiera? W lewym górnym rogu masz pasek ładowania lub opcję "graj".

 

Przecież to jest dopiero wtedy, kiedy uruchomimy grę do pozycji zalogowanego konta ;)

 

 

Po pobraniu nowego clienta gdy chcę się zalogować, mam tylko tą zimowa animacje (po otworzeniu clienta odpala się ta animacja) Nie mogę się zalogować, tylko 2 opcje do wyłączenia animacji i dźwięku. Co mam zrobić ?

 

Pozostaje tylko reinstal całej gry. Spróbuj może też zalogować się na starym kliencie, z tego co pamiętam to istnieje jeszcze taka opcja.

Opublikowano

Po pobraniu nowego clienta gdy chcę się zalogować, mam tylko tą zimowa animacje (po otworzeniu clienta odpala się ta animacja) Nie mogę się zalogować, tylko 2 opcje do wyłączenia animacji i dźwięku. Co mam zrobić ?

 

 

 

A czy przypadkiem klient się nadal nie pobiera? W lewym górnym rogu masz pasek ładowania lub opcję "graj".

 

Przecież to jest dopiero wtedy, kiedy uruchomimy grę do pozycji zalogowanego konta ;)

 

 

Po pobraniu nowego clienta gdy chcę się zalogować, mam tylko tą zimowa animacje (po otworzeniu clienta odpala się ta animacja) Nie mogę się zalogować, tylko 2 opcje do wyłączenia animacji i dźwięku. Co mam zrobić ?

 

Pozostaje tylko reinstal całej gry. Spróbuj może też zalogować się na starym kliencie, z tego co pamiętam to istnieje jeszcze taka opcja.

 

 

Czytaj co on napisał. Jest w opcji zalogowania się ale nie może tego zrobić, bo klient nie ma takiej możliwości (to co Ty napisałeś jest zupełnie bez sensu). Możesz zrobić taki bajer, że uruchomisz nowy klient poprzez stary, jeśli cokolwiek to pomoże to spróbuj.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

 

Po pobraniu nowego clienta gdy chcę się zalogować, mam tylko tą zimowa animacje (po otworzeniu clienta odpala się ta animacja) Nie mogę się zalogować, tylko 2 opcje do wyłączenia animacji i dźwięku. Co mam zrobić ?

 

 

 

A czy przypadkiem klient się nadal nie pobiera? W lewym górnym rogu masz pasek ładowania lub opcję "graj".

 

Przecież to jest dopiero wtedy, kiedy uruchomimy grę do pozycji zalogowanego konta ;)

 

 

Po pobraniu nowego clienta gdy chcę się zalogować, mam tylko tą zimowa animacje (po otworzeniu clienta odpala się ta animacja) Nie mogę się zalogować, tylko 2 opcje do wyłączenia animacji i dźwięku. Co mam zrobić ?

 

Pozostaje tylko reinstal całej gry. Spróbuj może też zalogować się na starym kliencie, z tego co pamiętam to istnieje jeszcze taka opcja.

 

 

Czytaj co on napisał. Jest w opcji zalogowania się ale nie może tego zrobić, bo klient nie ma takiej możliwości (to co Ty napisałeś jest zupełnie bez sensu). Możesz zrobić taki bajer, że uruchomisz nowy klient poprzez stary, jeśli cokolwiek to pomoże to spróbuj.

 

 

A co ty mu poradziłeś oprócz tego, co napisałem ja?

Kto przyjmuje takich ludzi na kidów :D powielasz tylko poprzednie odpowiedzi, nic więcej - i tak w większości, elo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...