Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bungeecord zapycha zużycie serwera dedykowanego?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Posiadam serwer dedykowany i mam problem z bungeecord ponieważ zapycha mi wszystkie rdzenie + ma zużycie 10GB ramu na serwerze po kilku h ~12 od włączenia gdzie przez serwer przewinie się +/- 1000 graczy, po zrestartowaniu wszystko wraca do normy. Czym to może być spowodowane i jak tego uniknąć?

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Pobierz najnowszą wersje hexa bungeecord'a wraz z modułami i podmień z all plikami swojego obecnego bungeecord'a

https://github.com/HexagonMC/BungeeCord/releases

zmień siliniki na all serwerach podpiętych pod bungeecorda, na paperspigot

https://yivesmirror.com/downloads/paperspigot

jeśli to nie pomoże, to podaj config bungeecord'a wraz z listą swoich pluginów bungeecord

 

podaj też timingi z każdego serwera

aby stworzyć timingi, wpisz na każdym serwerze:

/timings on

poczekaj 3 minutki i wpisz:

/timings paste

wtedy podaj linki które wyskoczą.

 

opcjonalne rozwiązanie to ustawienie auto-restart'u o 3:00 w nocy i o 15:00 po południu.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

@macjoker007 Na jaką wersje jest ten bungeecord Hexagonmc?

 

Pobierasz najnowszego, wspiera 1.7 - 1.12, walą cię jakimś crasherem, reguła do itptables

 

iptables -A INPUT -p tcp -d ip_dedyka --dport port_bungeecorda -m connlimit --connlimit-above 2 -j DROP

Limit max 2 połączeń z ip, to wtedy kiedy wali proxy (coś tam moze pomóć ale nie radził bym się nastawiać), potem to już tylko zostaje drop all po za PL albo przekierować na drugiego bungee który będzie dla !PL

 

Podejrzewam że pogubiłeś się już przy iptables więc daj znać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...