Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Możliwość dostania bana po graniu na innych kontach


elemental5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Ostatnio dostalem bana za flame, to żeby się nie nudzić poszukałem w internecie jakiejś "listy kont". Było tam ich dość sporo, każde ze zweryfikowanym emailem. No to sobie wbiłem, grałem jakieś 2 tygodnie, nabilem sporo IP i kilka dywizji wskoczyłem. Ostatnie gry były sprzed roku. No dostałem UB na moim koncie to po 2 tygodniach przestalem grać. Ale czy mogę mieć z tego tytułu jakieś nieprzyjemności? Z jednej strony ktoś udostępnił te konto i nic nie zrobiłem (zresztą "polepszyłem" je grając tam). Ale z drugiej strony to jednak troche niepewność :P

Opublikowano

Niby jest to niedozwolone, ale nie dostaniesz za to bana. Graj spokojnie.

Opublikowano

Bardziej chodziło mi o to, czy account owner mógłby to zgłosić na policje (po emailu widziałem, że jest z polski). W sumie żadnych szkód nie wyrządziłem, a z tego co widziałem to gościu nigdy rp nie ładował.

Opublikowano

 Nie, mnie za kradziez kont straszyli policja, ale nic sie nie stalo, a gry na inactive kontach sa grane tysiacami codziennie.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Regulamin LoL'a tego zabrania, ale w praktyce bardzo rzadko dostaje się bany za coś takiego. Trochę kiepsko, że znalazłeś to konto w internecie, dużo bezpieczniej byłoby grać na koncie znajomego. 

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...