Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PolTS.eu | EAT • SLEEP • GAME • REPEAT |


Mr-OMGWTF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Banner4.gif


 


 

Jeżeli potrzebujesz darmowego kanału TS3 to wystarczy, że połączysz się naszym serwerem i poprosisz administratora o takowy channel lub wejdziesz na kanał z botem, który automatycznie daje kanał.

 

15904272532f3a7af277fd03d5e6de02.png

Co oferujemy:

  • Ilość slotów: 512 
  • Serwer działa 24h 7 dni w tygodniu
  • Profesjonalną i miłą administracje. 
  • Poszukujesz kompanów do gry? League of Legends, Cs 1.6/source/GO, Metin2, itp. znajdziesz ich u nas. 
  • Najlepszy sprzęt dedykowany. 
  • Najlepsze systemy zabezpieczeń oraz zarządzania. 
  • Szybkie łącze, dzięki czemu oferujemy bardzo niskie pingi. 
  • Szybka i sprawna pomoc! 
  • Nasi konsultanci to grupa doświadczonych i kompetentnych osób, którzy swoje zadania traktują bardzo poważnie co wpływa na renomę naszego serwera.
 

Zapraszam by dołączyć do grona zadowolonych graczy jak i zwykłych rozmówców naszego TeamSpeaka 3.

 

 

46993e0e2175a48fad89e6fe1400a66c.gif

 

sygna.png

Opublikowano

Ponownie crack licka i lewy mbot?

 

Nie :( tylko z tobą wychodzą takie współprace że wszystko crackuejsz (kłamanie level hard! ):)

sygna.png

Opublikowano

Pamiętam jak kiedyś ten serwer istniał i ciekawe historie z nim były związane.

 

Co do aktualnego serwera to tak:

 

    Prezentacja:

 

+ w miare ładne grafiki

- żadnego opisu tego co tworzy Was. Chodzi mi tutaj o coś innego co nie mają inni - dajmy na to jakaś strefa czy coś.

 

   Serwer:

 

+ w miare ładne drzewko w sensie układ kanałów

- nie podobają mi się ikonki, może to kwestia gustu i tego że pomieszaliście kilka styli w jedno.

- Spamiące boty typu ta cholerna zegarynka. Czy wy myślicie że każdy z nas nie ma zegara w dolnym prawym rogu ? XDD

 

Aktualnie neutral ale to jeszcze się zmieni z czasem. Podejrzewam że wrócę i wydam jakiś osobisty werdykt z czasem rozwoju serwera :)

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Co to za licencja? Jaka jest średnia ilość osób online?

Crack Non-profit z rejpa, mbot również crack i jest około 50 online.

 

Podsumowując serwera nie polecam, zlepka cracków.

Opublikowano

Wybijanie sie na innym serwerze (Polts.pl dosyc popularny 200+ uzytkownikow)? +brak licencji, brawo dobry pomysl z ta prezentacja na mpc xD

Opublikowano

Brak licencji na aplikację jaką jest mbot dodatkowo licencja to zwykły crack.

To już nie ten sam POLTS co kiedyś.

Nie polecam.

 

Ta osoba nawet nigdy nie słyszała o starym Polts.pl...

 

 

 

 

Nie polecam tego użytkownika, wszystko crackowane.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...