Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

H1z1 mało FPS (co wymienić)


sobentique

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Posiadam następujący sprzęt:

Procesor- i3-4170, 3.7GHz, 3MB, BOX (BX80646I34170)

Kartę graficzną - Radeon R9 200 series

Płyta główna -ASRock B85 Anniversary, B85, DualDDR3-1600, GBLAN, D-SUB, DVI, HDMI, ATX - na wypadek gdybyście zaproponowali coś wymienić zapewne procek :p

 

RAM - 16 GB

Zasilacz - jakiś ocz 500 w - staaary jak świat

 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie w grze mam 35-60 FPS gdy prawie nic się nie dzieje natomiast podczas akcji ścina nie da się trafić z pompy, lądując ścina chwilę "wisze" w miejscu że spadochronem zanim wyląduje...

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Karta graf: XFX R9 280X - 1000M DD Boost Edition - 3072 MB DDR5 R9-280X-TDFD

 

RAM: Pamięć Crucial Ballistix Sport DDR3 8GB/1600 CL9 (BLS8G3D1609DS1S00)

 

Nie mogę edytować postu na telefonie...

Opublikowano

Temp karty normalnie 50 stopni muszę przy najbliższej okazji sprawdzić podczas rozgrywki. Sterowniki aktualne.

 

W poczekalni mam 60-68 FPS natomiast już grając w mieście spada do 48 a przy bliskiej akcji i niżej i wtedy właśnie tnie...

 

Mam też H1 na dysku SSD więc powinno być git a niestety nie jest :(

Opublikowano

Podaj moze config itp. Cs hula az milo po 200+ fps czasem 300. Komp po formacie wiec nie wiem o co kaman...

Podaj swój config. Powiem ci co masz źle, bo wnioskuje, że na pewno coś masz źle np. render distance :D

Opublikowano

nie juz troche gram :P render sobie zmienam bindami wszystko na low rodzialke tez zmniejszylem do 1600x900

A próbowałeś zmniejszać render quality? Gorsza grafika ale wiecej fps. Możesz też coś w ustawieniach karty graficznej poszperać. Zmienić z jakości na wydajność czy coś, nie znam sie na radeonach.

 

Jak nie działa to nic już nie zrobisz z tym raczej. Ja mam i5 760, gtx 550 Ti, 8gb ram, ssd i na 1600x900 60-70% render quality i 500 render distance ledwo co po 60 fpsow.

Spróbuj ustawić sobie też w useroptions stałą liczbe fpsów maxymalną, to ograniczy spadki i lagi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...