Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jest jakiś sposób na zdobycie złota?


wojopl78

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zauważyłem, że na alledrogo sprzedają kody zaproszeniowe z taką informacja:

 

 

3 dni konta premium + 8dni za wykonanie misji początkowych =11 dni premium
500 szt. złota + dodatkowo przesyłam sposób 1 kliknięciem na 250 szt oraz
wykonanie zadania w Wot Blitz za
1300 szt oraz 400 golda za przypisanie do konta  .
W sumie 2450 golda

Ktoś wie co to za sposoby? Mi świta że kiedyś za przypisanie nr. tel. do konta dostawało się trochę złota i za zmianę hasła też.

Czy ktoś wie o jakie to metody może chodzić i czy to by mogło zadziałać na starym koncie, czy tylko na nowych?

Jak ktoś zna jakieś inne fajne/łatwe sposoby na zdobycie złota to też bym poprosił o jakieś info, a najlepiej linka.

 

Opublikowano

Co, jak :O, gdzie są te misje z blitza?

Między innymi. Coś wiesz co i jak?

 

Mógłbym kupić trochę golda, ale obiecałem sobie że już nie wydam kasy na tą grę i tak dla zasady chciałem się tego trzymać. Jakby nie było to pewnie z kilkaset zł wydałem już w sumie.

Mam na koncie 1000golda i kusi mnie by trochę dokupić do Skody T-40, stykła by do szkolenia załogi. Oczywiście zakupiłbym na jakiejś zniżce np. 30%, parcia że już to nie mam.

No z tym że najlepiej gdybym nie musiał łamać danego sobie słowa. ;)

Opublikowano

W tych kodach nie ma tak naprawdę nic. Wszystko to możesz mieć za darmo.

 

3 dni premium, kody zaproszeniowe oferują 7 dni. Te 8 dni jest dla nowych graczy za misje szkoleniowe. Więc się nie opłaca.

Golda masz tysiąc też z kodu zaproszeniowego.

1300 golda do wykorzystania tylko na WoT Blitz na telefon.

A te 400 golda za nr tel i zmianę hasła bez tego kodu.

 

Jednym słowem nie warto. PS. Kody zaproszeniowe na forum WoT za darmo.

Opublikowano

W tych kodach nie ma tak naprawdę nic. Wszystko to możesz mieć za darmo.

 

3 dni premium, kody zaproszeniowe oferują 7 dni. Te 8 dni jest dla nowych graczy za misje szkoleniowe. Więc się nie opłaca.

Golda masz tysiąc też z kodu zaproszeniowego.

1300 golda do wykorzystania tylko na WoT Blitz na telefon.

A te 400 golda za nr tel i zmianę hasła bez tego kodu.

 

Jednym słowem nie warto. PS. Kody zaproszeniowe na forum WoT za darmo.

Czyli lipa, nie ma sposobu wartego uwagi dla starych kont?

Opublikowano

Golda sie da bardzo latwo zarobic  wystarczy wejsc na strone glowna wota i wejsc w zakladke turnieje sie zapisac zarejestrowac druzyne ja tak zarobilem w miesiac okolo 1000 do 2000 golda na golda trzeba poczekac 1-3tygdni

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...