Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z "Połączenie nie jest bezpieczne " M2bob.net "


Flash_Dark

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , tak jak wyżej napisane mam problem z połączenie się z stroną i tak samo mam błąd przy próbie zalogowaniu się do programu .

 

DNsy mam dobre tak samo jak godzinę i datę dobrze ustawioną ( brak antywirusa ) , świeżo wgrany system . 

 

wcześniej działa strona ale po włączeniu patchera itp pokazują się te błędy z góry dzięki za pomoc :)

 

post-1543746-0-66995300-1483143525_thumb.png

post-1543746-0-92857700-1483143527.png

Opublikowano

Aby wejść na stronę np. na Google Chrome trzeba kliknąć na "pomiń i wejdź" (coś takiego podobnego jest napisane), na Firefox szczerze nie wiem.

A zeby wejść do programu M2Bob wystarczy wyłączyć antywirusa i zaporę Windows.

­

Opublikowano

Aby wejść na stronę np. na Google Chrome trzeba kliknąć na "pomiń i wejdź" (coś takiego podobnego jest napisane), na Firefox szczerze nie wiem.

A zeby wejść do programu M2Bob wystarczy wyłączyć antywirusa i zaporę Windows.

antywirusa nie mam tak samo jak zapora jest wyłączona problem występuje mi też na laptopie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...