Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szanse na skrzynki i fragmenty po banie


vestiNe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w tytule. Dostałem bana za feed na 14 dni po banie wyskakują mi informacje, że nie mogę otrzymać skrzynki ani fragmentu klucza o czym wiedziałem od początku. Lecz czy po czasie np. 3-4 miesiące odblokuje mi się możliwość zdobywania skrzynek/ fragmentów?

Opublikowano

 

 

Lecz czy po czasie np. 3-4 miesiące odblokuje mi się możliwość zdobywania skrzynek/ fragmentów?

Nie wiem, czy akurat po 3-4 miesiącach, ale po pewnym czasie na pewno.

giphy.gif

Opublikowano

Jak ja miałem blokadę to musiało minąć około 10-20 dni. Nie wiem czy ma na to jakiś wpływ, ale grałem po 2-4 gry dziennie.

 

 

PS. nie za feeding. xD

 

Opublikowano

Ja miałem za flame na 14dni, minęły 3 miesiące i dalej nie otrzymuję skrzyń i kluczy. Wydaje mi się, że to też zależy od przewinienia - feed nie będzie nigdy tak karany jak flame.

Opublikowano

Flame jest karany znacznie bardziej niż feed/trolling. Ja jeszcze przed końcem sezonu (miesiąc) dostałem bana za flame na 14 dni, wróciłem i do tej pory nie mam skrzynek ani fragmentów. Musisz po prostu grać i czekać albo zapytać Riot jak to wygląda.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Flame jest karany znacznie bardziej niż feed/trolling. Ja jeszcze przed końcem sezonu (miesiąc) dostałem bana za flame na 14 dni, wróciłem i do tej pory nie mam skrzynek ani fragmentów. Musisz po prostu grać i czekać albo zapytać Riot jak to wygląda.

 

Blokada otrzymywania fragmentów, czy innych zdobywanych nagród jest zazwyczaj dobierana na zasadzie takiej, że jeżeli wciąż zachowujesz się źle, tzn. wyzywasz, negatywnie zachowujesz się wobec innych lub cokolwiek innego, co narusza regulamin, to kara jest dłuższa.

No i jedyną podstawową rzeczą, aby pozbyć się w/w kary trzeba grać, bo innego wyjścia nie ma.

Opublikowano

Jak ja miałem blokadę to musiało minąć około 10-20 dni. Nie wiem czy ma na to jakiś wpływ, ale grałem po 2-4 gry dziennie.

 

 

PS. nie za feeding. xD

 

3-4 dni po zdjęciu kary (chat restrict na bodajże 10 gier - za flame-zdjęty w 2 dni) I normalnie dostawałem :D  Z tym jest różnie, jedni maja jak w moim przypadku po paru dniach, inni po kilku miesiącach, kwestia indywidualna + polecam sie nie feedowac moze szybciej zacznie leciec ;P 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...