Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam, tak jak w temacie: szukam silnika (spigot ofc)/pluginu dzięki któremu gracze będą mogli wejść na serwer z kilku różnych wersji. Wiem że za czasów 1.7 (które u nas nadal są...) te nowsze spigoty już oferowały to że  można z nich wchodzić na kilku wersjach. Teraz trochę się nie orientuję, który spigot mógłby to umożliwić. Może nawet nie spigot, a plugin? Kompletnie się już pogubiłem więc proszę o pomoc :)

Dla ścisłości: chodzi o to żeby na serwer dało się wejść z grubsza z każdej wersji po 1.9.

Za każdą pomoc serdecznie dziękuję! :)

Edytowane przez MrWinex66
Opublikowano (edytowane)

sposób 1:

 

wgraj paperspigot'a 1.8.8 latest

To jest ukryta treść, proszę

wgraj plugin viaversion

To jest ukryta treść, proszę

sposób 2:

 

wgraj najnowszego paperspigot'a

To jest ukryta treść, proszę

wgraj najnowszą dev wersje pluginu protocolsupport

To jest ukryta treść, proszę

opcjonalne info:

 

jeśli chcesz połączyć kilka serwerów, to zamiast zwykłego bungee wgraj hexa bungeecord'a

To jest ukryta treść, proszę
Edytowane przez macjoker007

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

 

sposób 1:

 

wgraj paperspigot'a 1.8.8 latest

To jest ukryta treść, proszę

wgraj plugin viaversion

To jest ukryta treść, proszę

sposób 2:

 

wgraj najnowszego paperspigot'a

To jest ukryta treść, proszę

wgraj najnowszą dev wersje pluginu protocolsupport

To jest ukryta treść, proszę

opcjonalne info:

 

jeśli chcesz połączyć kilka serwerów, to zamiast zwykłego bungee wgraj hexa bungeecord'a

To jest ukryta treść, proszę

Okej, dzięki wielkie!

Jeśli będę je łączył Hexa Bungeecordem, to wszystkie powinny mieć wgrany protocolsupport (przy założeniu że go wykorzystam), i na wszystkie wejdę z tych samych wszystkich wersji?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

sposób 1:

 

wgraj paperspigot'a 1.8.8 latest

To jest ukryta treść, proszę

wgraj plugin viaversion

To jest ukryta treść, proszę

sposób 2:

 

wgraj najnowszego paperspigot'a

To jest ukryta treść, proszę

wgraj najnowszą dev wersje pluginu protocolsupport

To jest ukryta treść, proszę

opcjonalne info:

 

jeśli chcesz połączyć kilka serwerów, to zamiast zwykłego bungee wgraj hexa bungeecord'a

To jest ukryta treść, proszę

Ok, dzięki wielkie! :) A czym się różni ten hexbungeecord od zwykłego bungeecorda?

  • 4 lata później...
Opublikowano
Dnia 29.12.2016 o 07:35, macjoker007 napisał:

sposób 1:

 

wgraj paperspigot'a 1.8.8 latest

To jest ukryta treść, proszę

wgraj plugin viaversion

To jest ukryta treść, proszę

sposób 2:

 

wgraj najnowszego paperspigot'a

To jest ukryta treść, proszę

wgraj najnowszą dev wersje pluginu protocolsupport

To jest ukryta treść, proszę

opcjonalne info:

 

jeśli chcesz połączyć kilka serwerów, to zamiast zwykłego bungee wgraj hexa bungeecord'a

To jest ukryta treść, proszę

Mam pytanie co do viaversion, to działa tak że są rzeczy z najnowszych aktualizacji, czy z 1.8.8?

 

Opublikowano
6 minut temu, Tytanek_ napisał:

Mam pytanie co do viaversion, to działa tak że są rzeczy z najnowszych aktualizacji, czy z 1.8.8?

 

Są jedynie funkcje z wersji, na której stoi serwer. Możesz postawić serwer na 1.17.1 i wgrać viaversion razem z addonami do niego jeśli chcesz mieć wszystkie najnowsze funkcje.

 

Na przyszłość pamiętaj żeby nie odkopywać tematów.

Opublikowano
1 minutę temu, Helios1993 napisał:

Są jedynie funkcje z wersji, na której stoi serwer. Możesz postawić serwer na 1.17.1 i wgrać viaversion razem z addonami do niego jeśli chcesz mieć wszystkie najnowsze funkcje.

 

Na przyszłość pamiętaj żeby nie odkopywać tematów.

Dzięki, nawet daty nie zauważyłem, więc nie wiedziałem że stary temat

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...