Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ukrycie huzuni - usunięcie klawiatury ekranowej


ziomeczekPL1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WYMAGANIA:


 


HUZUNI w wersji wyższej niz 3.2.1


WINDOWS 10 


 


JAK TO ZROBIĆ:


 


1. ZMIANA NAZWY HUZUNI:


 


Zmieniamy nazwe folderu huzuni na np. Czyste


Zmieniamy nazwe huzuni.jar na taka sama jak folder


Zmieniamy nazwe huzuni.json na taka sama jak folder


Otwieramy plik huzuni.json oraz zmieniamy wszystkie wartości na taka sama nazwe jak folder


 


2. UKRYCIE HUZUNI NA ESC


 


Klikamy ESC


Wybieramy opcje HUZUNI


Zmieniamy wartość HUZUNI na OFF


Ponownie otwieramy ESC


Klikamy PRAWY SHIFT


 


3. USUNIĘCIE KLAWIATURY EKRANOWEJ


 


START -> USTAWIENIA


EASY OF ACCES (UŁATWIENIA DOSTĘPU)


WYBIERAMY KLAWIATURE


USTAWIAMY KLAWIATURE EKRANOWA NA OFF


 


ZNAK WINDOWSA + R


WPISUJEMY REGEDIT I ZATWIERDZAMY


UDAJEMY SIĘ DO NASTĘPUJĄCYCH LOKACJI POPRZEZ NAWIGACJEl


HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> MICROSOFT -> WINDOWS -> AUTHENTICATION -> LOGONUI 


ZMIENIAMY WARTOŚĆ SHOWTABLETKEYBOARD NA 0


 


JEŚLI POWYŻSZE KROKI PO RESTARCIE SYSTEMU NADAL NIE ZADZIAŁAJĄ 


ZAWSZE PRZED SPRAWDZANIEM MOŻNA UDAĆ SIĘ DO


DYSK SYSTEMOWY -> WINDOWS -> system32 


ORAZ USUNĄĆ PLIK OSK.EXE


(KLAWIATURA EKRANOWA PRAWY WŁAŚCIWOŚCI OTWÓRZ LOKALIZACJE PLIKU)


 


4. UKRYCIE FOLDERU HUZUNI W .MINECRAFT


PRAWY NA FOLDER


WŁAŚCIWOŚCI


OGÓLNE


I ZAZNACZAMY OPCJE UKRYTY, A NASTĘPNIE ZASTOSUJ

Opublikowano

Dzięki ziomek, zawsze dostaje bana za cheaty, ale teraz wreszcie zrobię adminów w konia, dzięki leci plusik :)

Opublikowano

Latwo mozna wykryc :

Wystarczy kazac komus usunac a do .minecraft wejsc w resoursepacki. Ban za rozmiar pliku :)

Mozna tez kazac komus zamknac mc i odpalic na tej samej wersji ;)

A btw po co piszesz takie poradniki? Teraz admini sprawdzaja wiecej rzeczy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Latwo mozna wykryc :

Wystarczy kazac komus usunac a do .minecraft wejsc w resoursepacki. Ban za rozmiar pliku :)

Mozna tez kazac komus zamknac mc i odpalic na tej samej wersji ;)

A btw po co piszesz takie poradniki? Teraz admini sprawdzaja wiecej rzeczy

Nie ogarnięte serwery, administracja i tak tego nie zaczają. :) 

Opublikowano

Phi. Ja nie wiem po co to komu.. Jako poważna, 14-letnia administratorka serwera PvP dałam sobie wcisnąć kit, że gościu ma takiego skilla, że aż się go nie da bić XDDDDDD 

^ Tak się radziło!

Administracja serwerów w dalszym ciągu to w większości nieogarnięte dzieciaki, więc nie przyda się za bardzo. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

@up tak też można xD

 

Ale rozwiązanie w taki sposób jak to zrobił autor poradnika jest moim zdaniem lepsze. jednak to nie zmienia faktu że po stażu dwu letnim na topowym serwerze mogę powiedzieć iż wykrycie huzuni to banał :D

 

Cheatów nie da się ukryć. Dlaczego? Zawsze jest jakiś sposób na wykrycie. Są jedynie administratorzy którzy nie umieją sprawdzać.

Opublikowano

@up tak też można xD

 

Ale rozwiązanie w taki sposób jak to zrobił autor poradnika jest moim zdaniem lepsze. jednak to nie zmienia faktu że po stażu dwu letnim na topowym serwerze mogę powiedzieć iż wykrycie huzuni to banał :D

 

Cheatów nie da się ukryć. Dlaczego? Zawsze jest jakiś sposób na wykrycie. Są jedynie administratorzy którzy nie umieją sprawdzać.

 

sa cheaty, których nie da się od tak wykryć, nawet poprzez restarty lub cokolwiek.

 

 

 

 

fKJeAI4.jpg

 

 

 

Opublikowano

 

@up tak też można xD

 

Ale rozwiązanie w taki sposób jak to zrobił autor poradnika jest moim zdaniem lepsze. jednak to nie zmienia faktu że po stażu dwu letnim na topowym serwerze mogę powiedzieć iż wykrycie huzuni to banał :D

 

Cheatów nie da się ukryć. Dlaczego? Zawsze jest jakiś sposób na wykrycie. Są jedynie administratorzy którzy nie umieją sprawdzać.

 

 

sa cheaty, których nie da się od tak wykryć, nawet poprzez restarty lub cokolwiek.

Zależy dla kogo ^^

Opublikowano

 

 

@up tak też można xD

 

Ale rozwiązanie w taki sposób jak to zrobił autor poradnika jest moim zdaniem lepsze. jednak to nie zmienia faktu że po stażu dwu letnim na topowym serwerze mogę powiedzieć iż wykrycie huzuni to banał :D

 

Cheatów nie da się ukryć. Dlaczego? Zawsze jest jakiś sposób na wykrycie. Są jedynie administratorzy którzy nie umieją sprawdzać.

 

sa cheaty, których nie da się od tak wykryć, nawet poprzez restarty lub cokolwiek.

Zależy dla kogo ^^

 

popieram. Co do tego  że są cheaty nie do wykrycia hymm każdy dodana litera do kodu gry waży mniej więcej 1 bajt więc tak można wykryć. Jeśli tą wersją jest forge to sprawdzamy mody i tyle. A dzięki koledze który założył temat poszerza się sprawdzanie o włączenie klawiatury w regedit. Można by z pewnością powiedzieć że co dziennie do sprawdzania dodaje się kilka sekund. Szkoda że upadł 7msc. temu server dość duży na którym byłem adminem.

 

Popieram słowa mojej nauczycielki z historii "Sprawdziany/testy nie są po to aby na nie się wykuć, ale po to aby sprawdzić swoją inteligencję i spryt."

Opublikowano

 

 

 

@up tak też można xD

 

Ale rozwiązanie w taki sposób jak to zrobił autor poradnika jest moim zdaniem lepsze. jednak to nie zmienia faktu że po stażu dwu letnim na topowym serwerze mogę powiedzieć iż wykrycie huzuni to banał :D

 

Cheatów nie da się ukryć. Dlaczego? Zawsze jest jakiś sposób na wykrycie. Są jedynie administratorzy którzy nie umieją sprawdzać.

 

sa cheaty, których nie da się od tak wykryć, nawet poprzez restarty lub cokolwiek.

Zależy dla kogo ^^

 

popieram. Co do tego  że są cheaty nie do wykrycia hymm każdy dodana litera do kodu gry waży mniej więcej 1 bajt więc tak można wykryć. Jeśli tą wersją jest forge to sprawdzamy mody i tyle. A dzięki koledze który założył temat poszerza się sprawdzanie o włączenie klawiatury w regedit. Można by z pewnością powiedzieć że co dziennie do sprawdzania dodaje się kilka sekund. Szkoda że upadł 7msc. temu server dość duży na którym byłem adminem.

 

Popieram słowa mojej nauczycielki z historii "Sprawdziany/testy nie są po to aby na nie się wykuć, ale po to aby sprawdzić swoją inteligencję i spryt."

 

Wykrywanie wersji po wadze.. no niby prawda, tyle że istnieje mnóstwo sytuacji podczas sprawdzania, gdy wiedza o tym że "każda dodana litera zwiększa wagę pliku" tak naprawdę nie umożliwi Ci poprawnego sprawdzenia gracza.

 

Dla przykładu na minecraft 1.7.2 istnieje sporo wersji które znacząco różnią się od siebie wagą, a są czyste(bo np. mają wgrane LEGALNE mody: ReisMinimapke, Optifine'a), co więcej nawet jeśli będziesz miał u siebie na komputerze wszystkie możliwe warianty wersji z różnie po wgrywanymi modami...To i tak możesz napotkać gracza który będzie miał dokładnie te same modyfikacje co Ty, ale jego waga będzie lekko inna, ale będzie czysty (to dlatego że różni gracze różnie wgrywają mody, niektórzy mogą zapomnieć pliku, inni mieć trochę inną wersję minimapki i tak dalej i tak dalej)

Takie zjawisko może występować również na wszystkich innych wersjach gry! Samo sprawdzanie po wadze nie wystarczy :)

Jasne.. w przypadku cheatów pokroju huzuni, różnica gabarytów jest tak duża że już na spokojnie można banować.. ale w pozostałych przypadkach, NIE MOŻNA POPRAWNIE sprawdzać.. po samej wadze....

 

Istnieje pewna prosta, skuteczna i wymagająca logicznego myślenia metoda sprawdzania, która gwarantuje 99% pewność o legalności lub nie danego pliku .jar(ale byłbym niespełna rozumu gdybym ją wytłumaczył tutaj :v)

Nie będę już wspominał o tym że są cheaty(i to nawet niemało) gdzie plik w versions jest całkowicie czyściutki a haksy leżą sobie gdzieś w .minecraft i nigdy nie dowiesz się gdzie dokładnie ;') 

 

Kolejno wypowiadasz się o forge'u.. bardzo się mylisz.. oj bardzo ..

 

Istnieje naprawdę mnóstwo.. mnóstwo cheatów, a dokładniej "Ghost Clientów" na forge'a które:

1. Mogą ukrywać się w legalnych modach wtedy musisz też porównywać wagi wszystkich modyfikacji co nie jest łatwe bo różnice często są bardzo małe

2. Posiadają opcje "samozniszczenia" co usuwa ich ślady z mods i pozostawia jakieś szczątkowe pliki w zupełne innych lokalizacjach

3. Mogą znajdywać się od razu w zupełnie innych lokalizacjach niż w mods

4. Są wstrzykiwalne(wgrywają .classy do już włączonej gry), z tych jedne są łatwiejsze, a inne trudniejsze do wykrycia(te trudniejsze po samozniszczeniu dodatkowo zacierają po sobie wszystkie możliwe ślady obecności) 

 

 Chociaż .. i tak większość polskich serwerków nigdy nie dojdzie do tego żeby umieć w miarę dobrze wykrywać "skrypty" więc.. po co się przejmować czymś 100 razy trudniejszym do wykrycia? prawda? xD

Opublikowano

 

 

 

 

@up tak też można xD

 

Ale rozwiązanie w taki sposób jak to zrobił autor poradnika jest moim zdaniem lepsze. jednak to nie zmienia faktu że po stażu dwu letnim na topowym serwerze mogę powiedzieć iż wykrycie huzuni to banał :D

 

Cheatów nie da się ukryć. Dlaczego? Zawsze jest jakiś sposób na wykrycie. Są jedynie administratorzy którzy nie umieją sprawdzać.

 

sa cheaty, których nie da się od tak wykryć, nawet poprzez restarty lub cokolwiek.

Zależy dla kogo ^^

 

popieram. Co do tego  że są cheaty nie do wykrycia hymm każdy dodana litera do kodu gry waży mniej więcej 1 bajt więc tak można wykryć. Jeśli tą wersją jest forge to sprawdzamy mody i tyle. A dzięki koledze który założył temat poszerza się sprawdzanie o włączenie klawiatury w regedit. Można by z pewnością powiedzieć że co dziennie do sprawdzania dodaje się kilka sekund. Szkoda że upadł 7msc. temu server dość duży na którym byłem adminem.

 

Popieram słowa mojej nauczycielki z historii "Sprawdziany/testy nie są po to aby na nie się wykuć, ale po to aby sprawdzić swoją inteligencję i spryt."

 

Wykrywanie wersji po wadze.. no niby prawda, tyle że istnieje mnóstwo sytuacji podczas sprawdzania, gdy wiedza o tym że "każda dodana litera zwiększa wagę pliku" tak naprawdę nie umożliwi Ci poprawnego sprawdzenia gracza.

 

Dla przykładu na minecraft 1.7.2 istnieje sporo wersji które znacząco różnią się od siebie wagą, a są czyste(bo np. mają wgrane LEGALNE mody: ReisMinimapke, Optifine'a), co więcej nawet jeśli będziesz miał u siebie na komputerze wszystkie możliwe warianty wersji z różnie po wgrywanymi modami...To i tak możesz napotkać gracza który będzie miał dokładnie te same modyfikacje co Ty, ale jego waga będzie lekko inna, ale będzie czysty (to dlatego że różni gracze różnie wgrywają mody, niektórzy mogą zapomnieć pliku, inni mieć trochę inną wersję minimapki i tak dalej i tak dalej)

Takie zjawisko może występować również na wszystkich innych wersjach gry! Samo sprawdzanie po wadze nie wystarczy :)

Jasne.. w przypadku cheatów pokroju huzuni, różnica gabarytów jest tak duża że już na spokojnie można banować.. ale w pozostałych przypadkach, NIE MOŻNA POPRAWNIE sprawdzać.. po samej wadze....

 

Istnieje pewna prosta, skuteczna i wymagająca logicznego myślenia metoda sprawdzania, która gwarantuje 99% pewność o legalności lub nie danego pliku .jar(ale byłbym niespełna rozumu gdybym ją wytłumaczył tutaj :v)

Nie będę już wspominał o tym że są cheaty(i to nawet niemało) gdzie plik w versions jest całkowicie czyściutki a haksy leżą sobie gdzieś w .minecraft i nigdy nie dowiesz się gdzie dokładnie ;') 

 

Kolejno wypowiadasz się o forge'u.. bardzo się mylisz.. oj bardzo ..

 

Istnieje naprawdę mnóstwo.. mnóstwo cheatów, a dokładniej "Ghost Clientów" na forge'a które:

1. Mogą ukrywać się w legalnych modach wtedy musisz też porównywać wagi wszystkich modyfikacji co nie jest łatwe bo różnice często są bardzo małe

2. Posiadają opcje "samozniszczenia" co usuwa ich ślady z mods i pozostawia jakieś szczątkowe pliki w zupełne innych lokalizacjach

3. Mogą znajdywać się od razu w zupełnie innych lokalizacjach niż w mods

4. Są wstrzykiwalne(wgrywają .classy do już włączonej gry), z tych jedne są łatwiejsze, a inne trudniejsze do wykrycia(te trudniejsze po samozniszczeniu dodatkowo zacierają po sobie wszystkie możliwe ślady obecności) 

 

 Chociaż .. i tak większość polskich serwerków nigdy nie dojdzie do tego żeby umieć w miarę dobrze wykrywać "skrypty" więc.. po co się przejmować czymś 100 razy trudniejszym do wykrycia? prawda? xD

 

Zgodzę się z tobą. Moja wypowiedź to było tylko przytoczenie tego że tak można wykryć nie które cheaty jeśli bym chciał opisać sprawdzanie to przeczytanie mojej wypowiedzi by trwała bardzo długo oraz pisanie było by czasochłonne. Szkoda że nikt nie napisał programy który sprawdza cały komputer :D

Opublikowano

Ukryć ... ukryć można ale nadal jest wykrywalna w prosty sposób. Nie wszyscy administratorzy/pomocnicy mają po 12 lat i się na to nie nabiorą :).

 
 
post-1403164-0-73516200-1494665974.png

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

@up tak też można xD

 

Ale rozwiązanie w taki sposób jak to zrobił autor poradnika jest moim zdaniem lepsze. jednak to nie zmienia faktu że po stażu dwu letnim na topowym serwerze mogę powiedzieć iż wykrycie huzuni to banał :D

 

Cheatów nie da się ukryć. Dlaczego? Zawsze jest jakiś sposób na wykrycie. Są jedynie administratorzy którzy nie umieją sprawdzać.

 

sa cheaty, których nie da się od tak wykryć, nawet poprzez restarty lub cokolwiek.

Zależy dla kogo ^^

 

popieram. Co do tego  że są cheaty nie do wykrycia hymm każdy dodana litera do kodu gry waży mniej więcej 1 bajt więc tak można wykryć. Jeśli tą wersją jest forge to sprawdzamy mody i tyle. A dzięki koledze który założył temat poszerza się sprawdzanie o włączenie klawiatury w regedit. Można by z pewnością powiedzieć że co dziennie do sprawdzania dodaje się kilka sekund. Szkoda że upadł 7msc. temu server dość duży na którym byłem adminem.

 

Popieram słowa mojej nauczycielki z historii "Sprawdziany/testy nie są po to aby na nie się wykuć, ale po to aby sprawdzić swoją inteligencję i spryt."

 

Wykrywanie wersji po wadze.. no niby prawda, tyle że istnieje mnóstwo sytuacji podczas sprawdzania, gdy wiedza o tym że "każda dodana litera zwiększa wagę pliku" tak naprawdę nie umożliwi Ci poprawnego sprawdzenia gracza.

 

Dla przykładu na minecraft 1.7.2 istnieje sporo wersji które znacząco różnią się od siebie wagą, a są czyste(bo np. mają wgrane LEGALNE mody: ReisMinimapke, Optifine'a), co więcej nawet jeśli będziesz miał u siebie na komputerze wszystkie możliwe warianty wersji z różnie po wgrywanymi modami...To i tak możesz napotkać gracza który będzie miał dokładnie te same modyfikacje co Ty, ale jego waga będzie lekko inna, ale będzie czysty (to dlatego że różni gracze różnie wgrywają mody, niektórzy mogą zapomnieć pliku, inni mieć trochę inną wersję minimapki i tak dalej i tak dalej)

Takie zjawisko może występować również na wszystkich innych wersjach gry! Samo sprawdzanie po wadze nie wystarczy :)

Jasne.. w przypadku cheatów pokroju huzuni, różnica gabarytów jest tak duża że już na spokojnie można banować.. ale w pozostałych przypadkach, NIE MOŻNA POPRAWNIE sprawdzać.. po samej wadze....

 

Istnieje pewna prosta, skuteczna i wymagająca logicznego myślenia metoda sprawdzania, która gwarantuje 99% pewność o legalności lub nie danego pliku .jar(ale byłbym niespełna rozumu gdybym ją wytłumaczył tutaj :v)

Nie będę już wspominał o tym że są cheaty(i to nawet niemało) gdzie plik w versions jest całkowicie czyściutki a haksy leżą sobie gdzieś w .minecraft i nigdy nie dowiesz się gdzie dokładnie ;') 

 

Kolejno wypowiadasz się o forge'u.. bardzo się mylisz.. oj bardzo ..

 

Istnieje naprawdę mnóstwo.. mnóstwo cheatów, a dokładniej "Ghost Clientów" na forge'a które:

1. Mogą ukrywać się w legalnych modach wtedy musisz też porównywać wagi wszystkich modyfikacji co nie jest łatwe bo różnice często są bardzo małe

2. Posiadają opcje "samozniszczenia" co usuwa ich ślady z mods i pozostawia jakieś szczątkowe pliki w zupełne innych lokalizacjach

3. Mogą znajdywać się od razu w zupełnie innych lokalizacjach niż w mods

4. Są wstrzykiwalne(wgrywają .classy do już włączonej gry), z tych jedne są łatwiejsze, a inne trudniejsze do wykrycia(te trudniejsze po samozniszczeniu dodatkowo zacierają po sobie wszystkie możliwe ślady obecności) 

 

 Chociaż .. i tak większość polskich serwerków nigdy nie dojdzie do tego żeby umieć w miarę dobrze wykrywać "skrypty" więc.. po co się przejmować czymś 100 razy trudniejszym do wykrycia? prawda? xD

 

Zgodzę się z tobą. Moja wypowiedź to było tylko przytoczenie tego że tak można wykryć nie które cheaty jeśli bym chciał opisać sprawdzanie to przeczytanie mojej wypowiedzi by trwała bardzo długo oraz pisanie było by czasochłonne. Szkoda że nikt nie napisał programy który sprawdza cały komputer :D

 

Są takie programy i to nawet niemało, ale używanie ich nie zawsze ma swoje plusy. 

Opublikowano

Odpowiedzi udzielę Ci w wiadomości prywatnej bo nie chcę "offtopować" 

 

Po za tym wszystkim ostatecznie uznaje poradnik jako całkiem przydatny do oszukiwania mało inteligentnych administratorów.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...