Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca mi się utrzymywać te ustawienia graficzne?


Squirrell

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie dotyczące ustawień graficznych.

Na maksymalnych ustawieniach  w hd mam 60-90 fps (utrzymuje się w 80), lecz po zmianie monitora na full hd zaczęło mi spadać przy efektach jak rozwalenie domku nawet do 30 fps.Zmieniłem cienie na minimalne, roździelczość tak aby było widać na cały ekran.

Utrzymuje się teraz 50-70 czasami spada do 40.

Czy opłaca mi się używać tych ustawień czy je zmienić.

 

Informacje

 

Wot:

-HD

-Paczka modyfikacja aslain

Sprzęt:

-Monitor 21,5 cala Full HD

-MSI AMD Radeon R7 360 

-Intel i5 6400 4x2,7Ghz

-8 GB RAM

-Dysk HDD 1T

 

 

PS jestem przyzwyczajony do małej ilości fps kiedyś grałem w 30 fps na minimalnych, raczej nie wpływa to na moją jakość rozgrywki chyba że roździelczość...

 

 

 

Opublikowano

Ziomek z dziewczyną też Ci ma ktoś mówić co z nią robić? Rób jak chcesz, aby CI się dobrze grało, możesz nawet na minimalnych jechać jak lubisz. W takich grach liczą się fpsy/ping i żadnych ścinek bo obudzisz się jako wrak. Ustaw tak, aby było płynnie.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...