Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wgrać SF Lajka do maszyny Terenzo


Gość Vaxu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry.

Dobra

 

 

Potrzebujemy : 

-[CZYSTEJ !!!!!!!!!!!!] Maszyny całej FreeBSD! od terenzo

-Oraz SF_Terenzo.tgz od lajka 

Skonfiguruj maszyne a potem wejdź do bazy

Wrzuć do / SF_Terenzo.tgz a w konsoli wpisz...

cd / && SF_Terenzo.tgz

Poczekaj chwile.

Brawo teraz zresetuj serwer i nie. NIE TRZEBA NIGDZIE NADAWAĆ PRAW (Bynajmniej u mnie)

Wszystkie game , srame, wszystko ma już nadane 777

Dobra teraz edytujesz 40 k client pod swoje ip i grasz !

Pozdrawiam VAXU.

 

 

Opublikowano

jak to nie działa ;pp

Nie działa? Pewny jesteś

Czekaj, czekaj bo nie widzę  :O , tak mała ta czcionka.. 

 

No i na pewno nie ma miliona innych tematów dot. tej czynności.

WIDŹ XDDD 

Na 100% nie ma tematów dot tej czynności jak półowa ludzi nie umie tego zrobić

Opublikowano

 

jak to nie działa ;pp

Nie działa? Pewny jesteś

Czekaj, czekaj bo nie widzę  :O , tak mała ta czcionka.. 

 

No i na pewno nie ma miliona innych tematów dot. tej czynności.

WIDŹ XDDD 

Na 100% nie ma tematów dot tej czynności jak półowa ludzi nie umie tego zrobić

 

Czego nie umie zrobić a jest w tym poradniku? Bo ja widzę temat z 1 wypoconym zdaniem na pól ekranu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...