Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przymusowy Auto-teleport na spawn podczas logowania na serwer


kewink8pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zwracam się z problemem. Mam serwer na 1.7.10 na spigocie, podczas gdy ktoś się reloguje lub po prostu zaloguje od nowa, zostaje przeniesiony automatycznie na spawn, a nie w miejsce, w którym był na serwerze poprzednio. Jak to wyłączyć? Żeby automatycznie nie tepało na spawn? Proszę o pomoc. W załącznikach dodaje ustawienia authme i spis pluginów jakie posiadam.

Pozdrawiam, proszę o pomoc i czekam na odpowiedź :) Postaram się odwdzięczyć w jakiś sposób, ponieważ ten problem jest naprawdę uciążliwy.

post-401802-0-86256100-1482771936.jpg

post-401802-0-28370000-1482771938.jpg

Gość dominik148
Opublikowano

W configu AuthMe ustaw:

ForceSpawnLocOnJoinEnabled: false
teleportUnAuthedToSpawn: true
Opublikowano

 

W configu AuthMe ustaw:

ForceSpawnLocOnJoinEnabled: false
teleportUnAuthedToSpawn: true

Zrobione jest tak przecież :P

Gość dominik148
Opublikowano

Ja kiedyś tak miałem jak napisałem i działało.

- Usuń all pluginy oprócz authme i sprawdź czy działa - jak zadziała to znaczy ze w innym pluginie/skrypcie masz tepanie na spawn przy wejściu na serwer.

Opublikowano

Ja kiedyś tak miałem jak napisałem i działało.

- Usuń all pluginy oprócz authme i sprawdź czy działa - jak zadziała to znaczy ze w innym pluginie/skrypcie masz tepanie na spawn przy wejściu na serwer.

Spróbuje

Opublikowano

Obstawiałbym, że jest to w środku AuthMe/Essentials'a lub jakiegoś skryptu.

Najlepszym rozwiązaniem tego problemu będzie pogrzebanie w configu pluginów.

 

Też miałem kiedyś ten problem i okazało się, że chwilka ustaleń z pluginem do logowania i problem z głowy.

 

 

Powodzenia :*

---------------------------------

Dziękuję, Pozdrawiam

HOMER12

Jeśli Ci pomogłem, możesz dać mi like  :yay:  ;) 

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Napisz do mnie na PW  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...