Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz GM'a / TGM'a/ Administratora / Moderatora Forum, zajżyj :)


i*Nasty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Pisząc to podanie stwierdziłem że spróbuję znowu swoich sił jako GM/TGM/.

 

 

A więc do dzieła.   :) 

 

 

Oferuję pomoc na serwerze Dedykowanym.
Typ serwera jest nie ważny. Może być hard/medium, a nawet easy.

 

Offeruję:

- Pomoc na różnorakim stanowisku na serwerze.

- Dobrze wypełniane obowiązki.

- Dojrzałość.

- Mile spędzony czas w towarzystwie każdego.

- Poprawną ortografię.

- Szczerość.

- Współpraca z ludźmi.

- Pomoc w różnych sprawach.

 

Oczekuję:

Miłej atmosfery.
- Poczucia humoru.
- Odpowiedzialnego teamu na serwerze.

- Zgranej ekipy.

- Szczerości.

- Dopracowanego serwera.   :) 

 

Coś o sobie:

Nazywam się Łukasz, mam 20 lat. Lubię gry w których się dzieje jakaś akcja typu:CS,GO, Crossfire lub pojedynki typu Metin2, Cabal Online. Lubię jak osoba jest szczera ze mną, u mnie to jest podstawą.  Mam bogate słownictwo. Jestem osobą cierpliwą, kreatywną, sumienną, miłą, szczerą itd. Potrafię współpracować z ludźmi w różnych wiekach. Uważam się za osobę, której można powierzyć odpowiedzialne zadania i obdarzyć zaufaniem. Potrafię zachować dystans emocjonalny oraz jestem systematyczny. Każdą pracę którą mi można powierzyć, podchodzę do tego odpowiedzialnie i biorę ją na poważnie. Mam wystarczającą wiedzę o Metin2, zasadach gry, forum oraz strukturze teamu. 

 

Doświadczenie:

Moje doświadczenie wiąże się z kilkoma serwerami, dokładnie chodzi o DragonMt2, który upadł z winy Gantz'a (GA) na Serwerze DragonMt2, Na tym serwerze pełniłem funkcje GM'a, po trudnych staraniach dostałem tą posadę, Gantz, i właściciel serwera nie mieli do mnie żadnych zastrzeżeń, wypełniałem swoje obowiązki wzorowo. Moim drugim serwerem na którym pełniłem funkcje GM'a był to AvalonMt2. Na ten serwer dostałem się na ta posadę bez żadnych problemów, tylko tam miałem raz ostrzeżenie że nie powiadomiłem Administratora o tym że wyjeżdzam na 3 dni, ale tak to było wszystko w porządku, moje doświadczenie w byciu GM'em jest nawet dobre, mam dystans emocjonalny w grze, także nie wybucham jak ... :), Dodam także że na 2 serwerach pełniłem funckje TuT'ora, Dokładnie chodzi o serwer Terios, oraz o rework teriosa. Byłem tutorem na pierwszej odsłonie 4 miesiące po czym musiałem odejść ze względu że miałem matury itd. A na reworku teriosa mi się nie spodobało, bo to nie był ten sam klimat co na pierwszej odsłonie.

 

Oferuję oraz usługi moderarskie na forum:

Doświadczenie w tym mam spore gdyż byłem nie raz moderatorem na forum. (Fora na których byłem moderatorem podaje na pw. )

Jestem ambitnym moderatorem jak i GM'em po prostu rwę się do roboty, bo ja lubię coś robić.

Ludzie na forach mieli o mnie ,,celującą,, opinię sprawowałem się wzorowo i nikt nie miał o mnie złego zdania.

 

 

-Lubię kontaktować się z ludźmi.

 - Chętny w rozmowach na ts'ie.

- Rozbawiać ludzi bardzo lubię.

- pisać z nimi.

- Pomagać w różnych sprawach.

- Dużo czasu dla nich.

- Utrzymuję kontakt z nimi.

 

 Więc jak potrzebujecie kogoś takiego jak ja piszcie śmiało.

 

 

 

 

Kontakt:

PW - MPC forum

Telefon - po nawiązaniu i uzgodnieniu posady.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...